23.06.2020
Євген Пісоцький:

Євген Пісоцький: "До матчу хлопців підготували добре"


Асистент головного тренера команди "Металіст 1925" Євген Пісоцький перед сьогоднішнім тренуванням поспілкувався з журналістом телеканалу "Футбол", розповівши про підготовку команди до рестарту Чемпіонату та настрій всередині колективу.

- Євгене Валерійовичу, сьогодні команда вперше за довгий час провела тренування на головному стадіоні міста. Наскільки перед завтрашньою грою це важливо?

- Звичайно, тут зовсім інша атмосфера та аура, адже це стадіон, а не тренувальні поля бази. Шкода, що завтра на трибунах не буде глядачів, бо футбольні матчі не повинні проходити без підтримки вболівальників. Добре, що перед офіційною грою ми потренувалися саме тут.

- Як пройшла підготовка до матчу проти "Металургу"?

- Як і повинна була пройти. Працювали ми в одноразовому режимі, виконали все, що запланували. Все пройшло згідно з планом.

- Окрім Дмитра Поспєлова хто ще завтра зіграти не зможе?

- Так, завтра гратимемо без Дмитра. Є ще кілька проблем, але, сподіваємося, що до гри підійдемо в оптимальному складі.

- Чи є ймовірність, що завтра дебютує Роберт Гегедош?

- Звичайно, в нас ще є сьогоднішнє тренування (розмова відбулася перед його початком - примітка) та доба до гри, тому головний тренер це і буде вирішувати. Завтра він і визначиться зі складом на матч.

- Хто саме буде на вістрі атаки, адже до зими там грав Дерек, а потім бразильця ви використовували на іншій позиції? То як буде зараз? Чи, може, гратиме Давидов?

- Ми гравців хотіли побачити на різних позиціях, вважаю, під час зборів це нормально. Ну, а хто де вийде завтра, побачите...

- Вдруге вже будете виконувати обов'язки дискваліфікованого Андрія Демченка...

- Безперечно, будемо підтримувати зв'язок, адже він головний тренер, а я його помічник. Моїм завданням буде передати футболістам його вказівки!

- Через відсутність уболівальників проблем із комунікацією, мабуть, не буде?

- Так, ви праві. Завтра все буде чутно навіть із іншого кінця трибуни.

- Наскільки знайома для вас команда "Металург"?

- Для нас вона досить знайома. Ми грали з "Металургом" ще минулого літа товариський матч, потім офіційний. Можу сказати, що свою команду підготували досить добре, хлопцям показали відео контрольних матчів суперника. Тому, завтра в бій!

- Тяжко без офіційних матчів?

- Сім місяців без футболу пережити не легко, це правда. Фізично ми хлопців підготували, впевнений, що психологічно вони себе також. Завтра повинні виходити та це доводити!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 448