19.06.2020
ТРК

ТРК "Футбол" на тренуванні "Металіста 1925"


Знімальна група групи телеканалів "Футбол" відвідала тренувальний табір "Металіста 1925", де відзняла матеріал для випуску "Football News" та поспілкувалася з головним тренером команди Андрієм Демченком, а також гравцями Олександром Османом та Робертом Гегедошем.

Андрій Демченко:

- Команда розпочала тижневий цикл підготовки до гри. Чи можна трохи подробиць щодо цього


- Звичайний тижневий цикл підготовки до матчу. Вийшли на фінішну пряму у підготовці до "Металургу". Думаю, що будемо готові добре.

- Як вийшли з ситуації, коли готуватися доводилося фактично під час карантину?

- Звісно, це стрес для організму футболіста. Вони звикли працювати із зимовою та літньою паузами. Через коронавірус так сталося, що два місяці вони відпочивали, два працювали та знову півтора місяці відпочивали. Тобто, організм футболіста знову потрібно було підготувати. Подивимось у грі з "Металургом", як у нас це вийшло. Тільки офіційні матчі зможуть дати відповідь на це питання. Графік досить важкий, поєдинки відбуватимуть кожен четвертий день. Буде дуже цікаво попрацювати у такому графіку.

- Мабуть, команди ще не розуміють, як будуть виглядати після шести місяців без офіційних матчів?

- Всім цікаво та нам також. На хлопців тисне завдання, ще ця пауза із коронавірусом. Два місяці готувалися - Чемпіонат не розпочався, це стрес. Зараз треба форсували підготовку, хоча, поки тривали дискусії про відновлення змагань, у нас з'явився час підготуватися у нормальному режимі. Часу було більше, ніж у клубів УПЛ.

- Всі футболісти скучили за футболом?

- Звичайно, всі скучили. Це їхня улюблена робота, всі хочуть грати. Бажання величезне!

- Взимку команду підсилили три футболісти…

- Ми точково підбирали гравців. У нас є структура гри, хотілося деякі позиції підсилити та створити конкуренцію, щоб була боротьба за місце у складі. Тому, саме так підходили до селекції.

- Чи не буде у ваших підопічних недооцінки суперника, який наразі знаходиться у нижній частині таблиці?

- У нас є відео, ми дивимося та аналізуємо матчі. В зв'язку з цією ситуацією, всі команди майже у рівних умовах. Все побачимо на футбольному полі.Олександр Осман:

- Майже рік тому ти залишав відкрите тренування на ОСК "Металіст" кульгаючи. Яким був цей рік?


- Цей рік пройшов на фоні відновлення після важкої травми хрестоподібних зв'язок коліна. Довго чекали на операцію, адже лікарня, де хотіли її провести, була зачинена. Довелося місяць чекати, потім сама операція та півроку на відновлення. Загалом, сім місяців витратив на реабілітацію, багато часу втратив.

- Коли повернувся до загальної групи?

- Повернувся до тренувань на початку лютого, але тоді лікарі ще не радили грати. Отримував усі навантаження разом із командою, а вперше зіграв на початку березня. Почав грати і тут розпочався карантин… Зараз відчуваю себе чудово, готовий до офіційних матчів!

- Всі скучили за футболом, ви, мабуть, найбільше?

- Я точно найбільше (посміхається). Після київського "Арсеналу" були не найкращі часи, а ще й зараз стільки часу втратив. Дуже скучив та чекаю, щоб вийти на поле та показувати гарний футбол.

- Як проходить останній тиждень підготовки?

- Працюємо у звичному режимі, готуємося до гри. Розібрали суперника та з гарним настроєм підходимо до гри з "Металургом".

- Є розуміння, якою буде конкуренція?

- Конкуренція - це завжди добре, вона завжди є у будь-якій команді. Виживає сильніший. Це додаткова мотивація, ще більше працювати та прагнути більшого.Роберт Гегедош:

- Ти повернувся до міста, де вже колись грав. Які відчуття?


- Так, я повернувся за шість чи сім років. Мене все влаштовує, незабаром відновиться Чемпіонат. Будемо робити все, виконати завдання, яке перед нами поставило керівництво клубу.

- Як проходить тренувальний процес, як влилися до команди та наскільки скучили за іграми?

- Звісно, скучили, остання офіційна гра була ще у листопаді. Потім два місяці відпустки, два місяці підготовки та знову пауза на два місяці. З 12-го травня працювали у режимі дворазових тренувань, а зараз вже цілеспрямовано готуємося до гри проти запорізького "Металургу".

- У нападника дуже важлива функція…

- Я сам від себе багато чого чекаю! По-перше, це забиті голи та користь команді, також, звичайно, хочу радувати вболівальників, які вірять у команду.

- Ти перейшов із однієї команди, яка претендувала на вихід до Прем'єр-Ліги, до іншої. Якою, на твій погляд, буде боротьба у матчах, що залишилися?

- Я вважаю, що багато буде залежати від фізичної підготовки, адже кожні чотири-п'ять днів будуть ігри. Хто краще підготувався, той і гарно розпочне. Впевнений, що у нас все вийде, адже ми виконали непоганий обсяг роботи.

- Скучили за футболом?

- Так, звісно. І ми, і вболівальники. Сподіваюся, що незабаром це все закінчиться, глядачі повернуться на трибуни та будуть підтримувати свої улюблені команди!
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1027