12.06.2020
Сергій Стороженко:

Сергій Стороженко: "Вдячний усім, хто вірив у нас!"


Відбувся Виконком УАФ, який затвердив рішення Ліги про проведення матчів у Першій лізі України. Ми вдячні членам Виконкому за таке рішення. Його прокоментував Голова Наглядової ради ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко.

- Сергію Михайловичу, як можете оцінити підсумки Виконкому УАФ в контексті нашого клубу та всього, що відбувалося навколо цієї ситуації?

- Дозвольте подякувати всім, хто вірив у нас: у команду, у Клуб та у Велику Гру. Подякувати всім, хто підтримував наше бажання завершити Чемпіонат згідно з Регламентом, та всім, хто допомагав нам у цьому. Звичайно ж, ми дякуємо всім, для кого граємо - харків'янам, шанувальникам Клубу в інших містах, журналістам, блогерам, а також редакції телеканалу "Футбол" за відданість спортивним принципам. Низький уклін засновникам Клубу, інвесторам, спонсорам, футболістам, тренерам, представникам Виконавчої влади та Народним депутатам. Всім, для кого дорогий харківський футбол та прагнення до просування Клубу вперед та вгору - до УПЛ, але виключно в якості нагороди, здобутої в змаганні та чесній грі. Ми не збираємося купувати місце в турнірній таблиці або трофеї. Ми хочемо заслужити їх. Розумію, що перемоги - важлива та найголовніша річ у футболі, але, я вважаю, не менш важливим є і те, як їх здобувати.

Останні роки ми демонстрували хороші результати, а в деяких матчах неймовірну якість та відмінний футбол. Досить згадати матч проти "Минаю" в Харкові, коли, незважаючи на сумнівні рішення арбітра, пенальті в наші ворота та два вилучення, "Металіст 1925" продемонстрував виняткову жагу до перемоги, швидкісну, технічну та результативну гру. І, незважаючи на поразку, ми зрозуміли, що команда у нас є! Ми прагнемо до УПЛ не тому, що хочемо задовольнити свої амбіції, хоча і це теж. Ми прагнемо до елітного клубу українського футболу тому, що маємо в своєму розпорядженні високого рівня футбольну, транспортну, медичну, готельну інфраструктуру, стадіон, сертифікований УЄФА, високу загальну та футбольну культуру, а також прекрасну аудиторію вболівальників.

Ми вдячні Президенту Української Асоціації Футболу Андрію Васильовичу Павелку, який проявив волю та глибоке розуміння ситуації, роз'яснивши клубам наслідки розколу в професійному футболі. Він також відкрив нам очі на ситуацію, за якої "Динамо" та "Шахтарю" не потрібне розширення УПЛ та те, що їх влаштовує 12 та, навіть, 10 команд, оскільки так легше грається у такому колі. Не кожен керівник може так сміливо та відкрито протидіяти спробам порушення Регламенту змагань. Нам хочеться вірити, що можливі "підкилимні ігри" навколо закінчення Чемпіонату першої ліги та затвердження його результатів будуть припинені керівництвом УАФ, а цілісність, регулярність та безперервність змагань, чесність та превалювання спортивних цінностей над будь-якими іншими візьмуть гору!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 549