12.06.2020
Сергій Ченбай та Михайло Шершень про рішення Конференції ПФЛ

Сергій Ченбай та Михайло Шершень про рішення Конференції ПФЛ


Сьогодні вдень Виконком УАФ затвердив рішення позачергової Конференції ПФЛ про відновлення сезону у Першій лізі. Ці рішення керівних органів українського футболу оперативно прокоментували футболісти "Металіста 1925" Сергій Ченбай та Михайло Шершень.

Сергій Ченбай:

- На Конференції ПФЛ більшість клубів проголосували, щоб грати. Як футболісти сприйняли це рішення?


- Ми цього рішення чекали місяць, весь цей час тренувалися та готувалися до відновлення Чемпіонату. Вчора, коли дізналися, залишилися задоволеними, ми іншого рішення і не чекали.

- Футболістам, дійсно, важливо грати?

- Звичайно, адже це наша робота, наш "хліб", яким ми заробляємо гроші. Вже більше ніж півроку ми знаходимося без офіційних матчів. З нетерпінням чекаємо на відновлення сезону.

- Наскільки нервували, коли все ще не було зрозуміло?

- Ці речі нас у психологічному плані збивали, через це працювати було трохи важко. Добре, що це все закінчилося і тепер будемо цілеспрямовано готуватися до офіційних матчів.

- Ви не грали півроку. Яка фізична форма у гравців взагалі?

- Це все продемонструють перші матчі, під час тренувань виглядаємо непогано, але зараз всі поєдинки будуть проходити у спекотну погоду, тут все буде залежати не тільки від "фізики", але і від морально-вольових якостей.

- Ви за "Металіст 1925" в офіційних матчах ще не грали. Розумієте, яка буде конкуренція за вихід до Прем'єр-Ліги?

- Так, звісно розумію. Я півроку у команді, але ще жодного офіційного матчу не провів, я, напевно, чи не найбільше чекаю відновлення турніру. Я хочу дебютувати та разом із командою виконати поставлене завдання!Михайло Шершень:

- Відбулася Конференція ПФЛ, на якій більшість клубів проголосували, щоб грати. Як футболісти сприйняли це рішення?


- Безумовно, зраділи! Сиділи на теоретичному занятті та моніторили інформацію, чекали на підсумки голосування та вірили, що підсумок буде позитивним, що будемо грати. Не дивлячись, що вже пройшло багато часу, було багато негативних моментів, всі вірили, що футбол буде у Харкові та у Першій лізі по всій Україні!

- Що було у голові, коли прийняли рішення не грати, потім грати, але його не затвердили? Наскільки було психологічно сприймати всю цю епопею?

- Дуже важко, ми не вірили, що нам не дозволять грати. Це було б не справедливо, УПЛ вже почала, а нам не дають. Ми можемо виконувати всі ті умови, хоч і без уболівальників поки що. Виконувати всі рекомендації МОЗу та грати. А нас тримали, ми тільки тренуємось, а світла у кінці тунелю не видно, це було важко. А зараз все добре, ми знаємо куди йдемо.

- Двісті днів не було офіційних матчів. В якій фізичній формі особисто ти та команда в цілому?

- На тренуваннях відчуваю себе добре, якщо сильно не навантажують, то є свіжість. Фізично все нормально. Нас добре готували тренери, ми провели великий обсяг роботи. Думаю, ми у гарному фізичному стані.

- Боротьба за УПЛ буде важкою?

- Боротьба буде дуже гарячою, буде дуже цікаво!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 407