11.06.2020
Сергій Стороженко:

Сергій Стороженко: "Сьогодні всі показали свої обличчя українському супільству"


Голова Наглядової ради ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко після завершення Конференції ПФЛ в інтерв'ю прес-службі клубу поділився враженнями про рішення дограти нинішній Чемпіонат згідно з Регламентом.

- Сергію Михайловичу, вітаємо, що врешті рішення, на яке ми всі сподівалися, прийняте! Що ви відчували перед початком Конференції?

- Я хочу вам сказати, що вже у такому віці, що років 25 нікого не боюсь, окрім дурнів, від них не знаєш, чого очікувати. На моє велике щастя, є радість та задоволення від прийнятих рішень, що сьогодні всі проголосували та показали свої обличчя українському суспільству. Я дуже вдячний фінальній позиції Президента "Руху" Григорія Козловського, тому що він протягом останніх тижнів змінював рішення. А сьогодні пан Дедишин озвучив позицію, щоб грати за Регламентом. Що ми пропонували з першого дня та з першої хвилини.

- Очікували, що буде рівність при голосуванні, а у підсумку переважна більшість підтримала. "Кремінь" та "Прикарпаття" чому змінили рішення, як вважаєте?

- Це ж футбольні люди, там футбольні міста. "Прикарпаття" - це команда рідного краю, ну як вони не можуть грати у футбол...

- До вас підходив пан Дедишин та ви потиснули один одному руки. Конфлікт вичерпано?

- Я не з ким не конфліктую та я не конфліктна особа. Сподіваюся, що пан Дедишин також!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 927