11.06.2020
Андрій Павелко:

Андрій Павелко: "Протягом доби сьогоднішнє рішення буде затверджене"


Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко в ексклюзивному інтерв'ю прес-службі "Металіста 1925" прокоментував підсумки позачергової Конференції ПФЛ.

- Андрію Васильовичу, важке рішення було сьогодні, але його багато хто очікував. Які ваші перші враження після Конференції ПФЛ?

- Я дуже радий та задоволений тим, що сьогодні клуби знайшли порозуміння навколо самого футболу. Зрозуміли, що потрібно об'єднатися та пройти цей важкий етап.

- Перед Конференцією хвилювалися?

- Я хвилювався, бо знав, що як би не тривав процес перемовин, сьогодні треба досить жорстко прийняти рішення, навколо якого всі об'єднаються. Це було головне хвилювання. Приймати рішення, які роз'єднують клуби, це дуже погано для українського футболу.

- Як тепер із правової точки зору?

- Сьогодні ми чекаємо на Виконком УАФ, чекаємо протокол рішення Конференції ПФЛ, який і передамо на затвердження Виконкому. Все буде швидко та у факсовому режимі. Думаю, що протягом доби сьогоднішнє голосування буде затверджене. Дай Бог, Виконком затвердить це рішення. З урахуванням того, що сьогодні було присутнє майже все керівництво УАФ, багато членів Виконкому, впевнений, що деякі в душі вже проголосували. Тепер це вже фактичний момент, який повинні пройти члени Виконкому.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 603