11.06.2020
Чемпіонат першої ліги продовжиться згідно з Регламентом. Підсумки Конференції ПФЛ

Чемпіонат першої ліги продовжиться згідно з Регламентом. Підсумки Конференції ПФЛ


Сьогодні, 11-го червня, відбулася позачергова Конференція Професіональної футбольної ліги. Пройшла вона під Головуванням Президента ПФЛ Сергія Макарова. Також у якості спікерів виступали Президент УАФ Андрій Павелко та Голова Всеукраїнської профспілки "Футбол України" Ігор Гатауллін.

Питаннями порядку денного було догравання Чемпіонатів першої та другої ліг, обмін між дивізіонами та редагування календаря спортивного сезону 2019/2020 рр.

ФК "Металіст 1925" представляли вищі керівники клубу на чолі з Головою Наглядової ради Сергієм Стороженком та Генеральним директором Володимиром Лінке. Також були присутні заступник Голови Наглядової ради Еміль Тер-Степанян та заступник Генерального директора Антон Іванов.

Наводимо результати Конференції ПФЛ.

Голосування стосовно догравання Другої ліги (серед тих клубів, які були присутні).
"За" - 6, "Проти" - 11, "Утримався" - 1. Таким чином, Чемпіонат другої ліги не продовжуватиметься.

Голосування стосовно догравання Першої ліги. "За" - 11, "Проти" - 4, "Утримався" - 1.

За продовження Чемпіонату першої ліги проголосували "Металіст 1925", "Рух", "Минай", "Інгулець", "Агробізнес", "Оболонь Бровар", "Кремінь", "Гірник-Спорт", "Прикарпаття", "Металург" та "Черкащина", проти - "Чорноморець", "Миколаїв", "Авангард" та "Балкани", "Утрималася" - "Волинь".

Щодо обміну між лігами ("За" - 21, "Проти" - 4, "Утрималися" - 3). До УПЛ виходять перші три команди Першої ліги, 15-те та 16-те місця Першої ліги грають матчі плей-офф із 3-ми командами груп Другої, перші дві команди кожної групи якої потрапляють до Першої. З Другої ліги ніхто не вилітає.

Незабаром на офіційному сайті ФК "Металіст 1925" з'являться коментарі Андрія Павелка, Сергія Стороженка, Володимира Лінке та Олександра Різниченка.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 957