09.06.2020
Позиція ФК

Позиція ФК "Металіст 1925" щодо подій в українському футболі


Як відомо, 11-го червня 2020-го року на київському НСК "Олімпійський" відбудеться позачергова Конференція ПФЛ за участі Президента УАФ Андрія Павелка. Захід матиме закритий статус, у той же час прес-служба ПФЛ обіцяє за його підсумками провести брифінг для ЗМІ. Ситуація, яка наразі складається в українському футболі, не може залишити байдужими ані вболівальників, ані журналістів, ані суспільство в цілому. Вирішити питання з дограванням сезону у Першій лізі не змогла не тільки ПФЛ (організація, відповідальна за проведення змагань), але й УАФ - найвищий керівний футбольний орган країни. Все, на що національна асоціація спромоглася, так це рекомендувати ПФЛ скликати позачергову Конференцію. На ній обіцяє бути присутнім і Президент УАФ Андрій Павелко. Хоча, могла, керуючись рішеннями Уряду України та рекомендаціями МОЗу, власними статутними документами та спортивною складовою вирішити питання на користь чесності та справедливості.

До прес-служби ФК "Металіст 1925" протягом останніх кількох днів надходить інформація про те, що керівники Української асоціації футболу продовжують ухилятися від своїх прямих обов'язків, а саме вирішення конфлікту, який виник в українському футболі, не бажають забезпечувати перевагу спортивного принципу над іншими, в тому числі, комерційними інтересами.

Нам стало відомо, що велика група футбольних чиновників та звичайних уболівальників все ж хоче домогтися справедливості, насамперед, через звернення до Президентів УЄФА та ФІФА - Александера Чеферіна та Джанні Інфантіно, відповідно. ФК "Металіст 1925" не збирається стояти осторонь цих процесів. Керівництво клубу довіряє Президенту УАФ Андрію Павелку та підтримує його, але, у випадку потурання незаконним рішенням стосовно вищезгаданих подій, осторонь не буде.

Сподіваємося на виважену позицію керівників українського футболу та справедливе рішення, а саме Чемпіонат першої ліги дограти згідно з Регламентом!

ФК "Металіст 1925"

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1245