05.06.2020
Сергій Стороженко:

Сергій Стороженко: "Ми організовуємо футбол лише для вболівальників"


Голова Наглядової ради ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко одразу після закінчення Ради ліг ПФЛ дав експрес-коментар клубній прес-службі.

- Сергію Михайловичу, завершилося засідання з позитивним рішенням не стільки для "Металіста 1925", як для всього українського футболу. Ваш коментар по гарячих слідах.

- Головне, щоб це рішення ПФЛ було затверджено Виконкомом Української асоціації футболу. Щоб і там люди зрозуміли, що головне завдання УАФ - це грати у футбол, а не переводити команди до Прем'єр-Ліги за сумнівними рішеннями, або з Першої до Другої. Я у цьому випадку хочу сказати: "Виконком УАФ завжди повинен діяти за принципами прозорості та справедливості". На таку справедливість ми і розраховуємо.

- Вчора у прямому ефірі ви сказали таку цікаву фразу: "Футбол - це гра, і створена, щоб у неї грали". Ваш меседж був сьогодні сприйнятий учасниками?

- Сподіваюся, що так!

- Спілкувалися ви з паном Макаровим до засідання, а потім і протягом нього. Що доводили йому?

- Це важка тема, але я дуже сильно його критикував та озвучував віч-на-віч, що завдяки його пасивній позиції зараз такий розлад у Першій лізі та і всьому професійному футболі загалом. Деталі, вибачте, казати не буду. Якщо він мене почув, а я побачив, що почув нас усіх. Будемо довіряти йому й надалі.

- Ви прибули до Києва ще вчора. Чи були побоювання та чи добре спали вночі?

- Якщо бути щирим, то спав не добре. Прокинувся о третій годині, до п'ятої думав про все, потім трохи задрімав. Спав не дуже спокійно, бо знав, із ким маю справу, хто каже: "Я життя своє покладу, щоб бути в УПЛ". Це означає, що за будь-яку ціну він там буде, це несприятлива теорія, це не можливо, що "я покладу своє життя". Футболісти повинні бачити своє життя у футболі, а не Президент.

- За онлайн-трансляцією Ради ліг на сайті нашого клубу слідкувало близько двох тисяч уболівальників, а ще були соцмережі. Що хочете сказати вірним прихильникам "Металіста 1925", які переживають за команду, клуб та увесь футбол?

- Ми організовуємо футбол, створюємо команди та клуби для вас, якщо це зрозуміти, то в Україні буде футбол! А якщо думати про власні амбіції, що я там життя покладу на щось… Життя можна покласти лише за Вільну, Соборну та Незалежну Україну! Це моя думка!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 590