05.06.2020
Сергій Стороженко:

Сергій Стороженко: "Футбол - Велика гра! І існує вона для того, аби в неї грали"


Голова Наглядової ради ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко разом із керівниками інших клубів Першої ліги взяв участь у програмі "Залишайся з футболом" на телеканалі "Футбол 1".

- Наша позиція не змінилася. Ми з самого початку виступали за те, щоб Чемпіонат закінчився згідно Регламенту. Як люди, які аналізували розвиток подій, ми запропонували три варіанти. Якщо не можливо одне, перейти до другого чи третього. Але ми завжди казали письмово та в усіх студіях, що ми підтримуємо Регламент змагань, який є основою змагальної діяльності!

Зараз я слухав віце-президента "Агробізнесу" Андрія Донця та шанованого мною журналіста Івана Греська. Знаєте, мені нічого додати. Якщо всі подивляться Статути своїх клубів, то побачать, що головною метою футбольного клубу є змагальна діяльність заради високих спортивних результатів. Це чітко приписано в Статутах Української асоціації футболу, Професіональної футбольної ліги, Української Прем'єр-Ліги та кожного клубу.

Якщо ми не граємо, то ми не виконуємо свої зобов'язання перед власним Статутом, вболівальниками, журналістами, а також органами влади, які нас підтримують. Ми нічого не виконуємо, а просто зупиняємо свою діяльність. Позиція наша проста - треба виходити та грати! Через три дні на четвертий - будемо грати, через два на третій - будемо грати! Будемо грати, тому що футбол - це Велика гра номер один. Вона для того і існує, щоб у неї грали...

По-перше, рішення від 21-го травня повинно бути скасовано. Не тому, що хтось голосував "за" чи "проти," а тому, що воно прийнято з порушенням процедури, це я вам кажу як правник.

По-друге, все що каже Сергій Кантор (Голова Наглядової ради МФК "Миколаїв" також був в ефірі програми - примітка), є дуже важливим і це треба враховувати. Але! Всесвітньо-відома французька газета "L'Équipe" минулого тижня після того, як Федерація футболу Франції, не заслуховуючи клуби та не враховуючи ситуацію, прийняла рішення про припинення Чемпіонату, вийшла з великим заголовком на першій сторінці: "Ми ідіоти?" Я не хочу бути ідіотом, я хочу грати у футбол, хочу, щоб мої колеги, яких посварили на минулому засіданні Ради ліг незрозумілою позицією ПФЛ, зрозуміли, що треба діяти та не можна сидіти та чогось вичікувати. Футбол в Україні вмирає. Шановний пане Кантор, ви подивіться на свій сайт! У вас в кілька разів скоротилася кількість переглядів, кількість "лайків" у соціальних мережах, в десятки разів скоротилася кількість глядачів.

Що стосується глядачів і ситуації з так званим "протоколом". Від завтра у релігійних храмах дозволено перебувати віруючим особам. Одна людина на півтора квадратних метри, а нам для футболу встановили, що в роздягальні на одного гравця треба мати десять квадратів. І сидять усі ліги та мовчать. А чому не сказати, що на десять відсотків від загальної місткості стадіону можна допустити глядачів…


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 870