05.06.2020
Рада ліг ПФЛ. Текстова онлайн-трансляція (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Рада ліг ПФЛ. Текстова онлайн-трансляція (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)


5-го червня на київському стадіоні "Оболонь-Арена" відбудеться засідання Ради ліг ПФЛ України, на якому розглядатиметься питання стосовно догравання Чемпіонату першої ліги сезону 2019/2020 рр. ФК "Металіст 1925" представлятимуть вищі керівники клубу на чолі з Головою Наглядової ради Сергієм Стороженком та Генеральним директором Володимиром Лінке.

Початок заходу об 11:00. У столиці працюватиме і прес-служба "М1925", яка, починаючи з 10:30, вестиме текстову трансляцію події. Слідкуйте за оновленнями цієї сторінки!

Матеріали по темі:

Сергій Стороженко: "Футбол - Велика гра! І існує вона для того, аби в неї грали"

Офіційна позиція ФК "Металіст 1925"

Промо від команди "Металіст 1925"

Володимир Лінке: "Наша позиція - тільки грати"

Сергій Стороженко про догравання Першої ліги та змову деяких клубів

Ярослав Ямполь: "Футбол - це наша професія та наше життя"

Андрій Демченко: "Ми нікого не боїмося та сильнішого хочемо визначити на полі"

Заява ФК "Металіст 1925"

Ашот Худаєв: "Спорт не може замикатися у собі"

Наказ Генерального директора ФК "Металіст 1925" щодо відновлення тренувального процесу

Сергій Стороженко: "Харків може прийняти "пульку" претендентів на УПЛ"

Доброго ранку, шановні вболівальники! Прес-служба "М1925" рада вітати вас зі столичного стадіону "Оболонь-Арена", де сьогодні об 11:00 розпочнеться засідання Ради ліг ПФЛ. Головна та єдина тема цього зібрання - догравання Чемпіонату першої ліги.

Зараз ми вже чекаємо на керівників клубів Першої ліги, втім, як відомо, до столиці України сьогодні завітають далеко не всі. Офіційні листи з відмовою в участі у Раді ліг до ПФЛ надіслали "Минай", "Авангард" та "Балкани".

Зараз у Києві досить похмуро, а, в той же час, тепло - близько 15°С. Дощу синоптики на сьогодні не обіцяли, проте невеличкий прямо зараз все ж йде.

Побачили ми президента "Прикарпаття" Василя Ольшанецького, директора "Оболоні" Олександра Резніченка, комерційного директора "Інгульця" Андрія Філя, віце-президента "Агробізнесу" Андрія Донця, директора "Металургу" Максима Лупашка. За кілька хвилин початок.

Виступає Сергій Макаров - президент ПФЛ, який каже, що наразі з'явився шанс Першу лігу також дограти. Він пояснює, що мова сьогодні піде виключно про Першу лігу.

Порядок денний складається з двох моментів: догравання сезону у Першій лізі та обмін між лігами.

Досить жорстка дискусія між Сергієм Стороженком та представником МФК "Миколаїв". Останній не розуміє, чому треба переголосовувати.

Сьогодні присутні наступні клуби: "Металіст 1925", "Агробізнес", "Інгулець", "Кремінь", "Миколаїв", "Металург", "Оболонь Бровар", "Прикарпаття", "Черкащина" та "Чорноморець".

Говорить Спортивний директор ПФЛ Євген Мороз: "Країна виходить з карантину, але коронавірус залишиться на довго. Є медичний протокол і його можна реалізувати цілком реально. Життя повертається і для того, аби не грати, у нас немає ніяких підстав. УПЛ доказала, що все реально. Є правила, за якими може відбутися матч і, повторюся, вони не є проблемними! Не треба шукати причин, аби не грати. Треба зробити все, аби Чемпіонат відновити".

"Черкащина": "Давайте ініціювати, аби грала вся ПФЛ. Головне - це перехід між лігами. У нас не повинно бути такої ситуації, коли декілька команд за один варіант, а декілька - за інший. Аби Виконком нас почув, треба, аби була більшість. Давайте виступимо з ініціативо розширення УПЛ та Першої ліги. Якщо у нас буде єдина думка, нас підтримує і Виконком. І ще хотів би внести пропозицію провести літній Кубок ПФЛ".

Олександр Резніченко (директор "Оболоні Бровар"): "Давайте спитаємо у футболістів, чи хочу вони грати та заробляти гроші. Впевнений, що хочуть!

Рішення Ради ліг 21-го травня суперечить Статуту ПФЛ. Якщо Чемпіонат не буде продовжений, то з ПФЛ ми зустрінемося в інших містах. УПЛ грає, жінки грають, аматори грають… А ПФЛ не грає. Клуби використовують це у власних інтересах. Вчора Сергій Кантор ("Миколаїв") каже, мовляв, давайте почнемо у середині липня. Ну так, а якщо у липні така ж ситуація з коронавірусом буде? Клуби, що відмовляються грати, не виконують положення власних Статутів. ФІФА, УЄФА, УПЛ, ПФЛ не забороняють грати. Уряд України не забороняє… Віце-президент "Агробізнесу" Андрій Донець правильно вчора сказав, що треба зробити все, аби відновити сезон.

Скажіть, який власник буде платити зарплатню у повному обсязі? Ми повинні знайти правильне рішення та більшістю за нього проголосувати. І не опустити лігу, вибачте, "нижче плінтусу".

"Оболонь Бровар" за те, аби змагання ПФЛ продовжилися в обох лігах!"

Андрій Недяк ("Кремінь"): "Скажу чесно, приємно було чути думку кожного. Але, якби у нас був об'єднаний колектив, ми б усі питання вирішили за кілька секунд. Панове Макаров та Мороз, клуби треба об'єднувати! Клуби першої сімки мають гарну інфраструктуру. Думаю, якби вони розіграли "пульку", переглядів було би більше, аніж в деяких матчах УПЛ.

Я вважаю, що Чемпіонат продовжити ми не зможемо. "Кремінь" не зможе брати участь у Чемпіонаті, бо у нас незабаром розпочнеться процес перерегістрації".

Сергій Макаров: "Треба знайти рішення та грати згідно з Регламентом. Хто хоче та може, повинен грати. Ми пропонуємо, що ті команди, які грати не хочуть, будуть отримувати технічні поразки. І після двох незіграний матчів ви все одно залишаєтесь серед членів ПФЛ. Але грати треба!"

Олександр Резніченко не розуміє, чому не можна стартувати і в Другій лізі. Пан Макаров відповідає, що Друга ліга не готова.Дискутує Друга ліга.

До речі, Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк на цю нараду так і не приїхав.

Виступають представники новокаховської "Енергії" та ФК "Нікополь".

Сергій Макаров: "Давайте сконцентруємося на Першій лізі. Що нам заважає? Давайте спілкуватися".

"Черкащина": "Заважає нам обмін між лігами. Є клуби, які не можуть продовжувати ані фінансово, ані фізично. Ми за те, аби Чемпіонат продовжити. Ми за те, аби продовжити та визначити клуби, які вийдуть до УПЛ. Ті, хто не можуть грати, не повинні жодним чином вилетіти до Другої ліги. Хто не може - той не грає".

Сергій Макаров: "Якщо Друга ліга не гратиме, то і плей-офф між Першою та Другою лігами не можливий".

Сергій Стороженко: "Футбол - це гра і змагання. Це є у Статутах клубів. Правий пан Макаров, що Статути ми рішеннями порушуємо. Представник "Кременю" правий, що ми розділені деякими клубами. Права кожного повинні бути захищеними. Виходить, що ми голосуємо за заборону на професію. Ми забороняємо людям займатися професійною діяльністю. Давайте задумаємося. Пане Макаров, ви сиділи та чекали. Чекали рішення МОЗу та Уряду. Чекали, але нічого не розробляли.

Грати треба за Регламентом. Що такого форс-мажорного є в містах, що не можна здолати? Нічого. Давайте об'єднаємо інтереси та приймемо складні управлінські рішення. Ми хочемо грати! Тому треба прийняти рішення грати. При цьому, ніхто не вилітає, лігу розширити, визначити призерів.

Як грати у футбол, якщо ми голосуємо, аби його не було…

Ми повинні об'єднатися. Не буде гри - не буде нічого. Чекати липня чи серпня не можна! Наша позиція завжди була такою, що треба грати за Регламентом! Ми готові пропонувати альтернативні варіанти, їхати на нейтральні поля. Куди завгодно, де це дозволить ситуація. Хто не хоче грати, той нехай не грає".

Андрій Донець ("Агробізнес"): "Знаєте, ми закінчили першу частину Чемпіонату та пішли на зимову перерву. Всі спеціалісти говорили, що Перша ліга - сильна, цікава та потужна. Зараз я слухаю дискусію і бачу, що ми дуже "слабкі". Нормально, що всі клуби мають свої інтереси. Але всі повинні поважати позицію інших. Ми 2,5 місяці думали, як продовжити Чемпіонат, зараз думаємо. І варіант один - це продовжити Чемпіонат згідно з Регламентом".

Андрій Філь ("Інгулець"): "Давайте вже голосувати. Наша позиція - грати".

Представник Профспілки Юлія Гречко: "За дорученням Ігоря Гатаулліна нагадує вам наше рішення. Ми виступаємо за продовження ВСІХ Чемпіонатів. Підтримую, зокрема, Сергія Стороженка в тому, що основна діяльність футболіста - це грати у футбол. А основна діяльність клубу - це підготовка та учать у змаганнях. Кожен Клуб перед сезоном дає підтвердження та вносить до Статуту, що він буде брати участь у змаганнях. Все це затверджено УАФ. Шановні представники клубів, якщо у вас основним видом діяльності є участь у змаганнях, а грати ви зараз не хочете, ви позбавляєте футболістів можливості працювати.

Станом на 21-е травня були одні документи від МОЗ, зараз - інші. І вони дозволяють грати. Скажіть, яким документом заборонено продовжити змагання? Жодним!

Профспілка закликає вас до того, що прописано у Регламенті та Статуті: "Продовжити грати.

Перехід команд з ліги в лігу виключно за Конференцією УАФ. І тільки після завершення Чемпіонатів".

Сергій Макаров: "Пропозиція: Перша ліга грає за Регламентом. Після двох неявок команда залишається у таблиці та серед членів ПФЛ. Але далі вже грати не може. Останні два місяця грають з третіми місцями Другої ліги. Перша ліга розширяється до 18-ти команд".

ГОЛОСУЄМО!!!
Голосування Першої ліги за відміну попереднього рішення Ради ліг та відновлення Чемпіонату.

За: "Металіст 1925", "Інгулець", "Агробізнес", "Оболонь Бровар", "Черкащина" та Металург".

Проти: "Кремінь", "Прикарпаття", "Миколаїв" та "Чорноморець".

Сергій Макаров також "За". Рішення прийняте 7 проти 4!

Голосування за плей-офф між Першою та Другою лігами. 12 команд за це рішення!

Також позитивно проголосували за те, аби після двох неявок команда грати не продовжувала, але залишалася у складі ПФЛ.

Всім дякуємо за увагу! Тепер справа за Виконкомом УАФ!


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Металіст 1925Перша лігаПФЛРухВолиньМинайІнгулецьОболонь Бровар
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 4143