25.05.2020
Ярослав Ямполь:

Ярослав Ямполь: "Футбол - це наша професія та наше життя"


Півзахисник та найкращий бомбардир команди літньо-осінньої частини сезону Ярослав Ямполь відповів на питання клубної прес-служби. Особливу увагу 10-й номер "жовто-синіх" зупинив на дивній позиції керівників деяких клубів не йти на компроміс щодо догравання нинішнього сезону.

- Ярославе, після карантину ви вже працюєте два тижні. Як оціниш свою форму?

- Самопочуття нормальне, трохи відчувається втома, адже останній тиждень працювали у режимі дворазових тренувань. У неділю ще провели спаринг між собою, готуємося далі. Звісно, не зрозуміло, чи буде дограно Чемпіонат, але готуємося та тренуємося відповідально.

- Ви провели два внутрішньоклубних спаринги в експрес-режимі - по 20-25 хвилин тайми. Чи все встигли виконати, що просили тренери?

- Намагалися виконувати настанови, так, не все виходило, відчувалися навантаження від тренувань. Але все нормально, триває тренувальний процес.

- Болюче питання останніх тижнів. Відбулося засідання Ради ліг ПФЛ, на якому більшість клубів прийняли рішення не догравати Чемпіонат. Чому вони не хочуть знайти компроміс? Твоя думка з цього приводу...

- Я вважаю, що треба все вирішувати за спортивним принципом! Дограти Чемпіонат, у якому форматі - не нам вирішувати. Хочеться дограти, визначити переможця та ті три команди, які вийдуть до УПЛ. Я та всі інші футболісти нашої команди хочуть дограти.

- Керівники "Оболоні Бровар" та "Інгульця" сказали, що готові дограти у будь-якому форматі. У неділю лідери "Інгульця" Младен Бартуловіч, Євген Запорожець та Владислав Лупашко записали відео, в якому у досить жорсткій формі розкритикували деяких суперників та сказали: "Колишні футболісти, які футболом жили, зараз не хочуть грати". Дивився це відео? Прокоментуй їхню позицію.

- Так, дивився відео. Я чудово розумію хлопців, вони кажуть про те, що наболіло, та як є насправді. Ми всі - футболісти, це наша професія, наше життя. Я їх підтримую, хочеться чесно дограти Чемпіонат та визначити переможця на полі.

- Деякі команди хочуть вийти "малою кров'ю"?

- Звичайно, вони майже "там", на перших трьох місцях, їм не цікаво грати. Але такі команди, як наша, той же "Інгулець", у нас по декілька пунктів відставання, а попереду ще одинадцять турів, ще нічого не вирішено. Боротьба повинна тривати далі.

- Як можна не хотіти грати, якщо старт наступного сезону заплановано аж на початок вересня, а останній офіційний матч всі зіграли у середині листопада минулого року?

- Я не знаю, можливо, так керівництво тих клубів вирішує. Я думаю, що хлопці, звичайно, хочуть грати. Всі хочуть грати, отримувати емоції, насолоджуватися футболом. Гравці точно цього прагнуть, тому, впевнений, що це позиція керівників клубів.

- На вас ця невизначеність впливає?

- Так, звісно. Ми тренуємося, готуємося, але не розуміємо, що буде далі. Триватиме Чемпіонат чи ні. Це давить психологічно. Хочеться, щоб скоріше все вирішили...


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1622