20.05.2020
Заява ФК

Заява ФК "Металіст 1925"


Завтра у Києві відбудеться засідання Ради ліг, на якому буде розглянуто питання щодо догравання футбольного сезону 2019/2020 рр. у Першій лізі. ФК "Металіст 1925" завжди виступав за чітке дотримання принципів чесної гри та поваги до всіх учасників змагань. Наша позиція є такою, що переможець повинен визначатися виключно на футбольному полі та у чесній спортивній боротьбі. Про це неодноразово заявляли функціонери клубу та представники команди Сергій Стороженко, Володимир Лінке, Андрій Демченко, Олександр Белицький та Максим Цвіренко.

Останнім часом у деяких всеукраїнських ЗМІ стала з'являтись інформація з коментарями керівників деяких клубів про недоцільність догравання Чемпіонату, зокрема, у Першій лізі. Але як можна оголосити переможця та призерів змагань, якщо у турнірі зіграно трохи більше 63% матчів. Тим паче, враховуючи турнірну ситуацію, яка наразі є у другому за силою дивізіоні вітчизняного футболу.

Якщо клуби подавали заявки на участь у змаганнях під егідою ПФЛ, якщо клуби підписували декларації та згоди, а також гарантували свою участь протягом УСЬОГО сезону, як можна ставити питання у площині "хочемо" чи "не хочемо". Ми зобов’язані вирішити долю змагань на полі!

Керівництво та засновники ФК "Металіст 1925" завжди підкреслювали необхідність чітко виконувати регламентні норми та проводити змагання згідно з документами, які були затверджені керівними органами українського футболу. Ми проти будь-яких спроб маніпулювати Регламентом.

13 травня 2020 р. ФК "Металіст 1925" відправив офіційний лист на адресу Професіональної футбольної ліги, в якому чітко зазначив свою позицію з питання догравання Чемпіонату першої ліги. В ньому, зокрема, йдеться про те, що Чемпіонат повинен бути дограний у відповідності до Регламенту змагань. Генеральний директор ФК "Металіст 1925" Володимир Лінке зазначив, що клуб готовий до діалогу з іншими учасниками змагань.

"Ми готові зустрічатися та спілкуватися, адже розуміємо, що лише конструктивний діалог може стати запорукою прийняття правильного рішення за умов ситуації в Україні. Але Регламент - це головний та єдиний документ, якого ми повинні дотримуватися. ФК "Металіст 1925" хоче дограти Чемпіонат із повним складом учасників. Але, якщо такої можливості немає, керівники клубів повинні розглянути пропозиції, які спрямовані на ігрове завершення спортивного сезону", - сказав Генеральний директор клубу.


Окремо зазначаємо, що керівництво ФК "Металіст 1925", виконуючи вимоги медичного протоколу, звернулося до провідних інфекціоністів України та отримало консультацію, яка повністю відповідає вимогам та досвіду провідних футбольних держав Європи щодо відновлення змагального процесу. Окрім того, футболісти, тренери, персонал команди, а також всі, хто з ними контактує, пройшли відповідні тестування. Їхні результати були негативними, тобто, ані коронавірусної інфекції, ані якихось інших інфекційних захворювань у них не виявлено.

Сьогодні Генеральний директор ФК "Металіст 1925" Володимир Лінке, а також його заступники вирушили до Києва, де завтра візьмуть участь у засіданні Ради ліг. Про всі новини з цієї події прес-служба клубу буде оперативно інформувати.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 3434