18.05.2020
Корпоративна акція

Корпоративна акція "Спортивні серця, що б'ються в такт"


До благодійного донорського руху "Червона лінія життя" наприкінці минулого тижня долучилася команда "Металіст 1925". Футболісти здали плазму крові на користь маленьких пацієнтів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1. За рахунок крові, яка тече в їхніх жилах, діти, що проходять курс інтенсивної терапії, отримають вартісні ліки безкоштовно.

"Коли робиш такі добрі справи, - ділиться враженнями захистник "Металіста 1925" Максим Цвіренко, - отримуєш якесь моральне задоволення! Це дуже бадьорить та піднімає настрій. І дає надію, що наш запал додасть сил і здоров'я хворим діточкам".


Голова Наглядової ради ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко зазначає, що його клуб з радістю підтримує благодійні проекти, які передбачають допомогу людям.

"Раніше футболісти брали участь в акції з підтримки дітей з орфанними зхворюваннями. Донорами ж плазми крові хлопці стали вперше. Але, сподіваюся, не востаннє. Згодом Їх підтримають тренери та медперсонал", зазначив пан Стороженко.


Корпоративна акція ФК "Металіст 1925" пройшла під гаслом "Спортивні серця, що б'ються в такт".

"Сподіваємося, що ці спортивні серця підтримають й інші спортсмени та їх фанати, - говорить директор Харківського обласного центру заготівлі та переробки плазми "Харків-Плазма" Галина Сіроштан. - Добра забагато не буває. А ліки на основі плазми, тим паче, безкоштовні, потрібні завжди!"


Допомогли футболісти своїм вчинком й собі, адже після донації дізнаються про стан свого організму. Вони отримають результати клінічного аналізу крові. Хлопці здали кров для тестування на різні види інфекцій, зокрема, ВІЧ, гепатити, коронавірус та інші захворювання. Результати комплексного тестування будуть відомі у середу. Здорове тіло та здоровий дух для них - найголовніші!Прес-служба "М1925"
Переглядів: 834