Максим Цвіренко: "До УПЛ треба вийти за спортивним принципом"
15.05.2020
Максим Цвіренко:
"Металіст 1925" повернувся до тренувань у загальній групі, а клубна прес-служба - до створення різноманітного відео-контенту. Вчора ми запропонували вам, шановні вболівальники, Timelapse одного з тренувань "жовто-синіх", а сьогодні - інтерв'ю із захисником команди Максимом Цвіренком. Читайте, дивіться та насолоджуйтесь. Футбол поступово повертається!

- Максиме, як самопочуття та настрій після чергового тренування на цьому зборі?

- Настрій чудовий, задоволений що ми нарешті зібралися. Всі на позитиві, дуже раді, що побачили один одного та вийшли на футбольне поле. З'явилась атмосфера колективу, за якою ми сумували. Всі з задоволенням тренуються та виконують вказівки тренерського штабу. Будемо готуватися та набирати фізичні кондиції.

- Вже два дні працюють перукарні, але у багатьох із вас "пишні зачіски"... Вирішив змінити імідж чи все ж таки зробиш зачіску?

- Я хочу сходити до перукарні, останнього разу там був напередодні карантину, а після його оголошення все зачинили, відповідно, не було такої можливості. Зараз заклади вже працюють, тому потрібно буде перукарню відвідати (посміхається). Але я не один такий, деякі хлопці також "заросли". Наскільки я знаю, Дмитро Поспєлов не збирається стригтися, йому подобається новий імідж і він прагне відпускати волосся.

- Ти сказав, що скучив за футболом. Яким бачиш подальший розвиток подій, напевно, хочеться дограти Чемпіонат?!

- Так, звісно. Дуже хочеться дограти, різні чутки, як це буде, але мені головне, щоб були футбольні матчі. Дограти Чемпіонат та довести всім, що ми за своїми футбольними якостями та сам клуб гідні грати у Прем'єр-Лізі. Хочеться грати, скучили за матчами та вболівальниками. Сподіваюся, коли розпочнуться матчі, якимось чином дозволять відвідувати поєдинки і глядачам. Впевнений, що рішення буде позитивним для футболу та для нас. Все буде добре.

- Ти пригадав вболівальників, наскільки вся ця атмосфера сниться?

(сміється) - Зізнаюся, мені ще не снилась. Але, звісно, пригадував, як виходиш на поле, наші Ультрас та вболівальники нас підтримують, увесь цей гул стадіону, атмосфера навколо футбольного поля... Дуже скучили за цим, думаю, вболівальники також скучили за нами та футболом загалом.

- Ти цього сезону став гравцем основи. Якою для тебе була перша половина?

- Напевно, на даний момент, найкращою у кар'єрі. До цього багато не грав, хоча я з самого початку у клубі, було не надто багато ігрового часу, здебільшого грав за "Металіст Юніор". Я дуже вдячний тренерському штабу, що мені довірили місце на полі. Я з першого матчу сезону у старті, зіграв у всіх матчах, крім тих, що пропускав через дискваліфікацію. Насолоджуюся цим моментом, продовжую працювати над собою та розвиватися, сподіваюся, що у мене все ще попереду.

- Під час карантину прес-служба пригадувала перший матч у історії проти "Інгульця-3", в якому ти грав в основі. Що ти пам'ятаєш про ту гру?

- Пам'ятаю, їхали досить довго, грали на штучному полі, хоча повинні були грати на натуральному. Найголовніше, що здобули перемогу та у гарному настрої поїхали додому. З історичної точки зору важливо, що здобули перемогу у першій грі. З того складу ще декілька гравців залишилися, той же Денис Дьяков грав тоді у воротах, Сергій Давидов був у складі та ще декілька гравців були на заміні. Ми розвиваємося, з кожним роком удосконалюємось, як гравці, та всі ці роки ми з клубом.

- Днями ми плануємо зняти челендж, присвячений пам'яті Валерія Лобановського, тобто виконати удар "сухий лист". Не хочеш взяти участь?

(сміється) - Як захисник, не обіцяю, що буду надто вдалим у цьому, але залюбки спробую. Наскільки я розумію, це потрібно від кутового прапорця закрутити м'яч у ворота? Так, звичайно спробую.

- Твої побажання вболівальникам та друзям?

- Бажаю всім вам здоров'я у цей важкий період. Більше позитиву та гарного настрою. Все налагодиться!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 466