Нарада керівництва та тренерського штабу ФК "Металіст 1925"
11.05.2020
Нарада керівництва та тренерського штабу ФК
Сьогодні на території НТЦ у селищі Високий відбулася робоча нарад за участі Голови Наглядової ради ТОВ " ФК "Металіст 1925" Сергія Стороженка, Генерального, Спортивного та Комерційного директорів Володимира Лінке, В'ячеслава Хруслова та Антона Іванова, відповідно, тренерського штабу на чолі з Андрієм Демченком та директора центру Євгена Вдовенка. Присутні розглянули можливість відновлення навчально-тренувального процесу головної команди клубу, особливу увагу приділивши суворому дотриманню санітарно-епідеміологічних та медичних рекомендацій, направлених на боротьбу з розповсюдженням COVID-19. Сергій Стороженко одразу дав зрозуміти, що здоров'я футболістів, тренерів та персоналу є головним для нього, як керівника клубу. Підтримали його й інші учасники наради.

Від завтра команда розпочинає заняття на базі у Високому, яку керівництво центру до цього кілька днів готувало. Наразі проведені дезінфікуючі процедури в усіх приміщеннях бази, закуплені антисептики та медичні безконтактні термометри. Команда отримала чіткі вказівки щодо того, як буде відбуватися її транспортування до Високого та знаходження там під час тренувального процесу. Обов'язковою умовою є щоденний температурний скринінг перед від'їздом клубного автобусу.

Також на території центру розміщені спеціальні пам'ятки, в яких чітко вказано, яких правил присутні повинні дотримуватися. Це стосується безпосередньо тренувального процесу, переміщенню територією бази, прийому їжі тощо. Тренувальні заняття команди відбуватимуться у суворо закритому режимі, контроль за чим покладено на керівника установи.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1326