Матч "Металіст 1925" - "Прикарпаття" у комп'ютерній грі
02.05.2020
Матч
Карантин - не привід залишитися без футболу! Ми продовжуємо кібер-чемпіонат України у Першій лізі. Як і було заплановано у календарі, завтра, 3-го травня, о 18:00 відбудеться матч між харківським "Металістом 1925" та івано-франківським "Прикарпаттям". Це буде гра в рамках комп'ютерного моделювання за допомогою футбольного симулятора "FIFA-19". Трансляція "матчу" відбудеться на офіційному YouTube-каналі ФК "Металіст 1925".

Вже за доброю традицією склад нашої команди, а також тактику на цей матч обирав головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко, окрім того, коментувати поєдинок буде Павло Посохов.

За можливість подивитися "онлайн-трансляцію" висловлюємо велику подяку команді FIFAua та окремо розробнику моду - vitalkov (обновлено номера гравців та деякі нюанси по графіці). Також організатори цього "матчу" висловлюють щиру подяку партнерам та спонсорам клубу, які посприяли в організації майбутньої трансляції.

ФК "Металіст 1925" продовжує роботу для вболівальників. Ми будемо робити все для того, аби покращити вам настрій у цей складний час. Вже завтра о 19:25 відбудеться другий Online Quiz від ФК "Металіст 1925".

Тільки разом та один за одного!
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 720