Робоча онлайн-нарада клубів Першої ліги. Підсумки
29.04.2020
Робоча онлайн-нарада клубів Першої ліги. Підсумки
Сьогодні відбулася нарада серед представників клубів Першої ліги ПФЛ, основним питанням якої було відновлення змагань після припинення загальнодержавного карантину. ФК "Металіст 1925" представляв Генеральний директор Володимир Лінке, при цьому представники "Оболоні Бровар" та "Чорноморця" були взагалі відсутні. Від керівництва українського футболу були віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов та спортивний директор Професіональної футбольної ліги Євген Мороз.

Онлайн-зустріч була досить конструктивною, адже всі сторони вислухали одне одного та висловили свої думки стосовно подальших дій. Представники клубів, які ведуть боротьбу за підвищення у класі, в один голос кажуть, що сезон треба дограти, інші готові навіть цього не робити. В ході зустрічі кожен мав змогу висловити свою думку з цього приводу.

"Сьогодні була зустріч більше для спілкування та для обміну інформацією. Ми сказали клубам, що пріоритет УАФ - закінчити всі наші три ліги за спортивним принципом. Звичайно ж, ми всі залежимо від рішення Міністерства охорони здоров'я. Всі команди підтримали двотижневий збір, щоб футболісти прийшли в нормальний стан. Не забувайте, що і суддям знадобиться якийсь час. Наш оптимістичний план - в кінці травня провести першу гру (в 30-х числах), а до кінця липня завершити Чемпіонат та Кубок. У нас була продуктивна зустріч. Всі розуміють, що ми - заручники ситуації", - в інтерв'ю телеканалу "Футбол" зазначив Олег Протасов.


Окрім тренувань команд та арбітрів є ще транспортне та логістичне питання, робота готелів та ресторанів, а також тестування учасників матчів на коронавірусну інфекцію. Про все це учасники конференції і говорили. Як зазначив Генеральний директор ФК "Металіст 1925" Володимир Лінке, головним у цій ситуації буде рішення Кабінету міністрів України щодо припинення, послаблення чи продовження карантину.

"Було більше питань, аніж відповідей. Чому? Бо ніхто не знає, якою буде динаміка захворюваності. Це по-перше. По-друге, треба тестувати членів команд та чекати на результати тестів, а це час. Ну і , таке інше. Тому, всі ми зараз чекаємо рішення Уряду та будемо ще раз збиратися за два тижні", - клубній прес-службі телефоном повідомив Володимир Лінке.


Прес-служба "Металіста 1925" разом зі всіма вболівальниками чекає на закінчення пандемії коронавірусу та старту весняної частини змагань. Слідкуйте за інформацією на офіційному сайті клубу, сподіваємося, незабаром вона буде позитивною!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 948