Online Quiz від ФК "Металіст 1925". Деталі гри
26.04.2020
Online Quiz від ФК
Вже за декілька годин відбудеться перша онлайн-вікторина для вболівальників "Металіста 1925". Нагадуємо, що її початок о 19:25. Оскільки більшість участників бере участь у подібних вікторинах вперше, ми публікуємо усі деталі, як буде проходити гра.

1. Для участі у грі вам необхідно зареєструватись за посиланням (якщо ви ще це не зробили). Для авторизації використовуйте свій профіль Gmail або Facebook. Під час реєстрації у полі "Команда" ("Teams") прохання написати своє ім’я та прізвище.

2. Після реєстрації вам необхідно перейти до панелі гри, натиснувши на назву команди.

3. Панель гри складається з трьох вкладок: "History" (історія питань та ваших відповідей, кількість набраних балів), "Questions" (саме тут будуть з'являтися запитання та буде поле для відповіді), "Results" (тут буде турнірна таблиця з усіма участниками, ваш результат та ваше місце, яке ви займаєте. Таблиця оновлюється після кожного запитання).

4. Гра скаладиметься з трьох блоків по вісім питань у кожному. Перший блок питань - про "Металіст 1925", другий - про український футбол, третій - про світовий футбол.

5. На відповідь на кожне запитання у вас буде 90 секунд. Відповідь необхідно написати у спеціальному полі під запитанням. УВАГА!!! Кнопки ENTER для відправлення відповіді немає. Система автоматично зарахує ту відповідь, яка буде у вас написана по закінченню часу. То ж ви можете корегувати свою відповідь протягом усіх 90 секунд.

6. Для зручності ми будемо вести онлайн-аудіотрансляцію. Вона буде доступна за посиланням (приблизно з 19.25). В онлайн-трансляції ми будемо зачитувати запитання, давати відлік часу та казати правильні відповіді, коли час на пзапитання мине.

7. Також обов’язково долучиться до Telegram-каналу! Там ви зможете оперативно вирішити всі технічні питання або ж подати апеляцію, якщо, на вашу думку, ви відповіли вірно, а у системі ваша відповідь не зарахована. Будь-ласка, апелюйте до правильності нарахування балів через 10 хвилин після запитання, адже частина відповідей зараховується автоматично, а частина - вручну.

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 461