Андрій Демченко: "Цьогорічна Перша ліга - одна з найсильніших за всю історію"
20.04.2020
Андрій Демченко:
Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко поспілкувався з ведучим YouTube-шоу "Трендець" Дмитром Поворознюком та оцінив рівень Першої ліги та шанси своєї команди на підвищення у класі.

- Цього міжсезоння до складу вашої команди прийшли Ченбай, Банасевич та Гегедош. З приводу трансферу останнього: в рамках Першої ліги цей перехід є досить гучним. Тим більше, наскільки я розумію, він перейшов до вас безкоштовно...

- Так, нам пощастило підписати гравця досить високого рівня. Нам потрібен був такий футболіст, який би посилив конкуренцію та став лідером серед бомбардирів. У нас дуже хороша організація гри, але є проблеми з реалізацією створених моментів.

- У нього дуже непростий характер.

- Я також був футболістом із непростим характером, тому мені не важко знаходити спільну мову з людьми, у яких подібний характер. Тут головне - це знайти правильний підхід до нього, аби його найкращі якості приносили нам користь. Він футболіст талановитий та бачить футбол по-своєму. Власне, це і є складний характер хлопця.

- Кого ви бачите головними конкурентами "Металіста 1925" та гра якої команди вам подобається найбільше?

- Нинішня Перша ліга - одна з найсильніших за всю історію. Судячи з того аналізу, який я провів. Це дуже цікаво. Звичайно, деяку перевагу мають команди, в яких більш стабільне фінансування та товста кишеня. Але є й інші приклади, коли за рахунок бажання команди досягали небачених вершин. Наприклад, німецький "Хоффенхайм" із села, в якому лише 30 000 населення. Тому, можна мати багато грошей і нічого не виграти, а можна - хорошу команду з ідеями, концепцією розвитку, яка дасть бій товстосумам!

- Наскільки вихід до УПЛ є життєвонеобхідним для "Металіста 1925"?

- "Металіст 1925" має всю інфраструктуру для Вищої ліги. Командам УПЛ буде комфортно грати з нами. Харків - футбольне місто, де проводяться матчі найвищого рівня. Що стосується фінансової складової, то, звичайно, якщо команда виходить до Прем'єр-Ліги, витрати на її функціонування стають набагато більшими. Думаю, що керівникам клубу буде легше шукати потенційних спонсорів, якщо команда буде в УПЛ. Впевнений, що нам необхідно виходити до Вищої ліги!

YouTube-канал "Трендець"
Переглядів: 503