Матч "Минай" - "Металіст 1925" у комп'ютерній грі
11.04.2020
Матч
Карантин - не привід залишитися без футболу! Ми продовжуємо кібер-чемпіонат України у Першій лізі. Як і було заплановано у календарі, завтра, 12-го квітня, о 17:00 відбудеться матч між "Минаєм" та "Металістом 1925". Це буде гра в рамках комп'ютерного моделювання за допомогою футбольного симулятора "FIFA-19". Трансляція "матчу" відбудеться на офіційному YouTube-каналі ФК "Металіст 1925".

Вже за доброю традицією склад нашої команди, а також тактику на цей матч обирав головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко, окрім того, коментувати поєдинок буде Павло Посохов. Увага! Ми приготували для вас ще один приємний сюрприз. Його чекайте вже завтра ввечері.

За можливість подивитися "онлайн-трансляцію" висловлюємо велику подяку команді FIFAua та окремо розробнику моду - vitalkov, а також активному учаснику "Клубу вболівальників" - "відеооператору" матчу - Віталію Ніколаєнку.

ФК "Металіст 1925" продовжує роботу для вболівальників. Ми будемо робити все для того, аби покращити вам настрій у цей складний час. Також організатори цього "матчу" висловлюють щиру подяку партнерам та спонсорам клубу, які посприяли в організації майбутньої трансляції.

Тільки разом та один за одного!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1049