З Міжнародним Днем спорту!
06.04.2020
З Міжнародним Днем спорту!
Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру 2020-го року призваний спонукати людей до активних дій, зміцнювати солідарність, командний дух та підвищувати поінформованість про COVID-19.

Спорт та фізична активність під час пандемії COVID-19

Пандемія COVID-19 поширюється загрозливими темпами у все більшій кількості країн, територій і регіонів світу, і методи фізичного та соціального дистанціювання стають звичайним явищем, аби зупинити поширення вірусу. Закриття спортивних залів, спортивних споруд і стадіонів, басейнів, танцювальних студій та ігрових майданчиків означає, що багато хто з нас не може брати активну участь в індивідуальних або групових спортивних або фізичних заходах. В результаті спортивне співтовариство в усьому світі зазнає серйозних труднощів через введенні обмеження.

Але це не означає, що ми повинні перестати бути фізично активними. Ми не повинні втрачати зв'язок із нашими тренерами, партнерами по команді, інструкторами та вболівальниками, які допомагають нам залишатися в гарній фізичній формі та бути соціально активними. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує кожній людині присвячувати заняттям спортом і фізкультурі 150 хвилин на тиждень за помірного навантаження або 75 хвилин на тиждень за інтенсивного навантаження. У ВОЗ також є кілька рекомендацій щодо занять спортом без спеціального обладнання та в обмеженому просторі. Існує безліч безкоштовних онлайн-програм для людей будь-якого віку.

Спорт та мир

Спорт є потужним інструментом зміцнення соціальних зв'язків і мереж. Спорт, як універсальна мова, може стати потужним інструментом сприяння миру, терпимості та взаєморозуміння, об'єднуючи людей через кордони, культури та релігії. Його цінності, такі як робота в команді, справедливість, дисципліна, повага до суперника та правил гри, розуміються в усьому світі та можуть бути використані в просуванні солідарності, соціальної згуртованості та мирного співіснування.

Спортивні програми допускають зустрічі на нейтральній території та в умовах, де агресія може контролюватися, регулюватися та трансформуватися і, отже, полегшує зближення та примирення між протилежними сторонами.

Завдяки нашим унікальним індивідуальним навичкам та колективної волі ми можемо об'єднати наші зусилля та поділитися досвідом в плані зміцнення здоров'я за допомогою занять спортом.

У Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру ми просимо всіх бути активними, залишатися здоровими та демонструвати солідарність в цей період фізичного та соціального дистанціювання. Цей командний дух допоможе нам всім разом подолати нинішні проблеми!

Теги: