Сергій Стороженко: "Якщо найближчим часом сезон не поновиться, клуби задумаються про подальше існування"
27.03.2020
Сергій Стороженко:
Голова Наглядової ради ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко у коментарі інтернет-порталу Tribuna.com розповів, як коронавірус може відбитися на на зарплатах в харківському клубі.

- Зараз клуб несе колосальні збитки. Всі повинні це розуміти. Немає матчів - немає доходів, надходжень від спонсорів, реклами. Це серйозні втрати. Ми не можемо поповнювати бюджет клубу. Якщо в травні-червні Чемпіонат не розпочнеться, то дуже багато клубів задумаються, чи можливо існувати далі.

Всім, хто працює в клубі, заробітна плата виплачується згідно зі штатним розкладом. Поки у нас немає ніяких змін, хоча з 18-го березня "Металіст-1925" припинив спортивну діяльність і відправив усіх працівників на карантин. Клуб, дорослі та дитячі команди, школа. Всі пішли у вимушену відпустку.

Сумніви у нас є тільки стосовно домовленостей щодо бонусної системи. У нас є бонуси за перемоги, забиті м'ячі та час, проведений на полі. Але, якщо немає ні змагальної, ні позазмагальної діяльності, то за що виплачувати бонуси? Поки футболісти з розумінням до цього ставляться. Але чекаємо квітня (попередньої дати закінчення карантину - примітка).

Ми з кінця лютого обговорюємо та вивчаємо всі сценарії. Ми готові. Будемо розмовляти з футболістами. Хто захоче, контракт продовжить. У нас така стратегія клубу - грають тільки місцеві вихованці, і тільки ті, хто дуже хоче.

Tribuna.com
Переглядів: 1574