23.03.2020
Матч

Матч "Металіст 1925" - "Металург" у комп'ютерній грі


Шановні вболівальники!

Карантин - не привід залишитися без футболу! Як і було заплановано у календарі, сьогодні, 23-го березня, о 19:30 відбудеться матч між харківським "Металістом 1925" та запорізьким "Металургом". Це буде гра в рамках комп'ютерного моделювання за допомогою футбольного симулятора "FIFA-19". Трансляція "матчу" відбудеться на офіційному YouTube-каналі ФК "Металіст 1925".

У подальшому ми плануємо продовжувати проведення віртуального Чемпіонату за участі нашої команди, у тому числі, із залученням гравців клубу, як виконавців віртуальної гри. Запрошуємо небайдужих взяти участь у проекті та допомогти в його організації.

За можливість подивитися сьогоднішню "онлайн-трансляцію" висловлюємо велику подяку команді FIFAua та окремо розробнику моду - vitalkov, а також активному учаснику "Клубу вболівальників" - "відеооператору" матчу - Віталію Ніколаєнку.

ФК "Металіст 1925" продовжує роботу для вболівальників. Ми будемо робити все для того, аби покращити вам настрій у цей складний час.

Тільки разом та один за одного!Просимо поставитись із розумінням щодо футбольних коментаторів сьогоднішнього кібер-матчу. Надалі будемо залучати вітчизняних!

З повагою, ФК "Металіст 1925"

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 983