Андрій Демченко: "Цей спаринг був дуже корисним"
14.03.2020
Андрій Демченко:
Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко підсумував матч проти "Гірника-Спорт" та зимовий етап підготовки до сезону.

- Непоганий спаринг, який особисто мені сподобався. Дуже інформативний, він вказав на деякі наші помилки. У суперника гарна команда, яка чекала на свій момент та грала на контратаках. Після цього матчу у нас є певна інформація, програли ми по ділу та могли ще пропустити. Проаналізуємо гру та будемо працювати.

- У нашої команди лише "Гірник-Спорт" відібрав очки під час замових зборів. Чи задоволені цими двома матчами з ними?

- Минулий спаринг та теперішній - це дуже корисні матчі. Ми грали з різними суперниками, більшість були слабшими за нас, але других не було. Я задоволений цим матчем.

- І ми, в наш сьогоднішній суперник нещодавно перейшли на натуральне покриття. Наскільки це заважало показувати комбінаційний футбол?

- Я цікавився у Ігоря Жабченка, вони вчора вийшли на натуральний газон, ми - три дні тому. Є певна втома, ноги підсіли, присутня адаптація. Все це треба враховувати. Суперник виглядав сьогодні свіжіше.

- Яким буде тижневий цикл напередодні гри з "Металургом"?

- Ми дали гравцям кілька днів задля відпочинку, аби вони набралися сил та позитивних емоцій, побачили родини та відновилися. Буде стандартний цикл підготовки, який розпочнеться 17-го березня.

- Вчора стало відомо, що стартові матчі весняної частини сезону проходитимуть без глядачів. Наскільки важлива підтримка дванадцятого гравця для нашої команди?

- Ми розуміємо, що ми, як актери у театрі, а він не повинен бути пустим. Для гравців це певний дискомфорт, бо це інші емоції, футболісти викладаються та грають для глядачів. На стадіон приходять родини, близькі родичи та вболівальники, які підтримують улюблену команду - гравці це все відчувають і буде важко без підтримки. Але нічого не поробиш, уся Європа грає без глядачів, така ситуація зараз у світі.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 954