Андрій Демченко: "Все, що планували на цьому зборі, ми виконали"
26.02.2020
Андрій Демченко:
Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко підсумував матч проти "Універу-Динамо", який завершився перемогою з рахунком 4:1, а також другий харківський збір.

- Пане Андрію, сьогодні ви переглянули у дії молодих гравців, які враження від їхньої гри?

- Дійсно, сьогодні ми дали пограти хлопцям, які менше були задіяні в попередніх спарингах. Ця гра дала нам розуміння, з ким ми розпочнемо третій збір та будемо готуватися до старту Чемпіонату. Нам був потрібен суперник саме такого рівня, але який дасть бій. Так і трапилося, наприкінці забили декілька м'ячів, а так гра була рівною, відчувалася напруга. Мені поєдинок сподобався.

- Після матчу ви подякували Сергію Сизихіну за гру. Тобто, суперник підійшов у ігровому плані?

- Ми на таке і розраховували. Помітно руку тренера, команда організована, гра поставлена, футболісти не бояться грати. Хочу ще раз подякувати тренеру за такий спаринг.

- Чи задоволені, як провели цей збір?

- Так, ми все, що планували, виконали. Єдине, кінець зборів - чемоданний настрій. Ми розуміємо, що всі гравці вже втомилися, адже вони працювали у режимі дворазових тренувань. Були великі навантаження, видно, що їм потрібно трохи відпочити. Вчора ще дали їм бігову роботу. Сьогодні було помітно, що їм не вистачає свіжості та емоційної агресивності.

Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко про спаринг проти "Універ-Динамо"


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 861