Андрій Демченко: "Гра була досить інформативною"
23.02.2020
Андрій Демченко:
Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко підсумував матч проти "Авангарду", який завершився перемогою харків'ян з рахунком 2:1.

- Сьогодні була дуже інформативна гра, перемога - це дуже добре, але результат стоїть на другому місці, більше цікавить зміст гри, як гравці виконують те, що награємо під час тренувань. Коротко по грі: команда суперника грала у своєму стилі, силова, потужна команда, гравці б'ються на кожному клаптику поля, чудово вибігають у контатаки, після однієї з яких ми і пропустили м'яч, Скажу як і після попередньої гри, що у нас шкутильгає реалізація гольових моментів, яких ми сьогодні створили вдосталь. Вони повинні завершуватися голами. Будемо працювати у цьому напрямку.

- Сьогодні зі старту вийшов Роберт Гегедош. Чи задоволені ви його грою та чи розуміє він вже структуру гри та вимоги тренерского штабу?

- Зараз рано про це говорити, адже хлопець в команді лише чотири дні. Саме тому розуміння всіх нюансів нашої гри ще немає. Для нього це ще важко. Але гравець якісний та вміє грати у футбол, віддав гольову передачу, але ще є, над чим йому працювати. Розуміння структури гри, адаптація в коллективі та фізичний стан ще треба підтягувати.

Ще один новачок Максим Банасевич сьогодні не грав. На якій позіції бачите його?

- Він підписав контракт з клубом, ми досить довго його - десь три тижні - переглядали, нас влаштували його якості. Він дуже активний крайній півзахисник. Наразі він відчув дискомфорт у м'язах та ми дали перепочинок. Перед цим були два важкі тренувальні дні, тому і дали відпочити. Якщо підписали, значить ми на нього розраховуємо.

Головні тренери "Металіста 1925" та "Авангарда" Андрій Демченко та Олександр Косевич про вчорашній спаринг


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1037