Знайомтеся: Максим Банасевич та Роберт Гегедош
20.02.2020 Знайомтеся: Максим Банасевич та Роберт Гегедош
Таких трансферів харківський уболівальник чекав досить давно. Про необхідність підписання якісних флангового півзахисника та нападника розуміли всі, а керівництво клубу разом із тренерським штабом переглядало чисельних кандидатів, аналізувало їхню статистику виступів та цікавилася бажанням грати у "Металісті 1925". І от сьогодні ми із задоволенням представляємо вам Максима Банасевича та Роберта Гегедоша.

Їхня історія потрапляння до нашої команди є кардинально протилежною. Максима Андрій Демченко переглядав місяць, протягом якого Банасевич тренувався та брав участь у контрольних матчах. Той факт, що його тренер використовував саме у номінальній основі, давав надію, що команді він потрібен.

Щодо Гегедоша, то його підписали без якогось перегляду. Після того, як четвертий бомбардир Першої ліги раптово залишив "Минай", керівництво "жовто-синіх" і запропонувало Роберту стати частиною харківської команди. Харків - зовсім не чуже місто для Гегедоша, адже свого часу він був у структурі "Металіста", переважно граючи за склади U-21 та U-19. Один матч Роберт зіграв і за головну команду, коли в одному з перших етапів Кубку України харків'яни перемогли закарпатський "Берегвідейк".

З хлопцями клубна прес-служба поспілкувалася рано вранці 20-го лютого, ще перед ранковим тренуванням на харківському зборі. Пропонуємо вам познайомитися з ними у наших відео-матеріалах.

Ласкаво просимо, хлопці! Вдалої кар'єри у футболках "Металіста 1925"!

Інтерв'ю з Максимом БанасевичемІнтерв'ю з Робертом Гегедошем


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2240