Андрій Демченко: "Зміст гри вже більш-менш задовільний"
18.02.2020
Андрій Демченко:
Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко підсумував матч проти "Гірнику-Спорт", який завершився з рахунком 2:2.

- Гарна команда, провели хороший спаринг. Сьогодні у команди вже був інший рух, помітно, що вже з'явилися сили у ногах. Зміст гри вже більш-менш задовільний, але завершальній фазі треба приділити особливу увагу. Маючи стільки гольових нагод, ми повинні були у першому таймі забивати достатнью кількість голів та вирішувати долю матчу. Але цього не сталося та забили вже нам. Є, над чим працювати, ми проведемо аналіз. Що стосується другого тайму, то мені сподобалася молодь, як вона рухались. Але наша проблема - завершення атак. Було багато моментів, їх потрібно реалізовувати та вигравати матчі. Те, що з'явилася сила у ногах, це добре, з позитивної точки зору хочу відзначити і зміст гри, а ось завершальна стадія пока не на належному рівні.

- Сьогодні команда вперше "втратила очки" під час зборів, що скажете про гру суперника?

- Наразі результат нас цікавить опосередковано, ми дивимося на гру через призму навантажень, більше цікавить думка на полі, як гравці рухаються, як вони тримають навантаження та темп гри.

- Наступний спаринг буде проти краматорського "Авангарду". Як будете готуватися до цієї гри?

- Будемо працювати згідно з планом, який ми склали. Готуємося на "Авангард" так само, як і до цієї гри проти "Гірника-Спорт".

Післяматчеві коментарі Андрія Демченка, Юрія Сака та Віталія Кольцова.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 818