03.02.2020
Благодійний аукціон від головного тренера ФК

Благодійний аукціон від головного тренера ФК "Металіст 1925"


На початку року ФК "Металіст 1925" провів благодійний аукціон, лотами якого були ігрові футболки гравців команди Дмитра Поспєлова та Дерека. Головним посилом заходу було зібрання коштів на лікування дружини капітана івано-франківського "Прикарпаття" Романа Бочкура - Віри, якій у листопаді 2019-го року лікарі поставили страшний діагноз "Рецидив ракового захворювання".

Нагадаємо, що у 2018-му році родина Бочкурів вже стикалась із цією страшною хворобою. Тоді захворів їхній маленький син Максим, але після 10-ти місяців боротьби він подужав страшну недугу. Через декілька місяців онкохворобу діагностували також і мамі хлопчика Вірі Бочкур. Після лікування жінка подолала хворобу, однак нещодавно, на превеликий жаль, стався рецидив.

Перший аукціон зібрав 3 500 грн., які і були перераховані Вірі Бочкур. Сьогодні ж ми знову пропонуємо вам лот, власником якого ви зможете стати вже незабаром. Його для цього благодійного заходу із власного родинного архіву надала родина головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка. Це спортивний костюм амстердамського "Аяксу", в якому він у складі команди вирушив на Міжконтинентальний Кубок 1995-го року. Тоді у столиці Японії - місті Токіо - підопічні Луі ван Галя, як переможці Ліги чемпіонів УЄФА, у серії пенальті здолали найкращу команду Кубку Лібертадорес - "Греміо" з бразильського Порту-Алегрі.

Стартова ціна костюму (червона кофта та чорні штани) - 5 000 грн. Мінімальний крок - 500 грн. Аукціон проходитиме на офіційній сторінці ФК "М1925" у соціальній мережі Instagram та триватиме до 23:59 7-го лютого. Переможе людина, яка запропонує у коментарі найбільшу суму та до 19:00 10-го лютого викупить костюм. Давайте долучимося до аукціону та допоможемо родині капітана "Прикарпаття" Романа Бочкура!

Переможець аукціону матиме змогу на клубному автобусі відвідати тренування "Металіста 1925" на НТЦ у Високому та отримати це костюм з рук Андрія Демченка!

Окрім того, всі бажаючі можуть фінансово допомогти родині Бочкурів. Важливою є будь-яка сума! Картка "Приватбанку" - 4731 2191 1297 6257, Бочкур В.І.

Дива там, де в них вірять!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1263