Перші зимові збори. Харків-2020. Тиждень 1, день 5
24.01.2020
Перші зимові збори. Харків-2020. Тиждень 1, день 5
Наприкінці першого тижня харківських зборів наша команда пройшла ще одне тестування. Сьогодні тренерський штаб запланував біп-тест, який передбачає човниковий біг на 20-метровому відрізку. Включає він 21 рівень, в кожному з яких різна довжина дистанції та з кожним наступним - менший час на проходження 20-ти метрів. Тренери розділили підопічних на дві групи по 11 чоловік, які почергово цей тест і виконували. Найвитривалішим у першій був Владислав Дмитренко, у другій - Михайло Шершень.

Ну і трохи про вчорашні результати. Найшвидше 30-метрову відстань подолав Іван Коваленко, дистанцію 7 по 50 метрів - нігерієць Чідера Келіт Аніх, у стрибках з місця краще за інших виступив Денис Дьяков.

Після сьогоднішнього, досить енергозатратного тесту, хлопці пограли у баскетбол. Причому, спочатку футбольним м'ячем, а потім... регбійним! Це додало їм емоцій та гарного настрою. Ну, а вже після завершення тренувальної сесії на команду чекав уболівальник, який завтра вирушає на лінію фронту захищати Україну від ворога. Загальне фото та побажання всього найкращого одне одному - чудове завершення майже півторагодинного тренування!
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 897