24.01.2020
Кубок Харкова серед ветеранів пам'яті С.З. Резенкіна. Анонс

Кубок Харкова серед ветеранів пам'яті С.З. Резенкіна. Анонс


У суботу, 25-го січня, на полі №13 ДЮФСШ "Металіст 1925" розпочнеться цікавий футбольний турнір - Кубок Харкова серед ветеранів пам'яті Семена Резенкіна. Також цей турнір має назву "Кубок Спартаку". Цей турнір проводиться в нашому місті з 2011-го року і його метою є увічнення пам'яті відомого харківського тренера та арбітра Всесоюзної категорії Семена Зіновійовича Резенкіна. Наш з вами земляк Семен Резенкін все життя присвятив харківському футболу. Спочатку грав за команду "Спартак", потім протягом 22-х сезонів проводим матчі Чемпіонату та Кубку СРСР. Як головний арбітр провів 51 матч, а в 72-х був боковим суддею. Після закінчення кар'єри арбітра 27 років був головою Колегії арбітрів Харкова. Паралельно з суддівської кар'єрою з 1954-го року працював тренером харківського "Спартака". Помер Семен Резенкін в 2009-му році у віці 84-х років.

Ініціатором проведення турніру в 2011-му році виступив нинішній Генеральний директор ФК "Металіст 1925" Володимир Лінке. І ось уже десять років взимку ветерани харківського футболу виходять на футбольне поле та змагаються за право завоювати почесний приз. Цього року організатором турніру є футбольний клуб "Металіст 1925", а призи для переможця та призерів футбольного змагання ветеранів виділила Харківська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

Змагатися команди будуть в двох вікових групах. У першій гратимуть ветерани "45+" (вісім команд), у другій - "55+" (шість команд). Спочатку команди зіграють в одне коло (кожна з кожною), а потім почнеться етап плей-офф.

Ігри триватимуть до середини березня. По суботах гратимуть старші ветерани, по неділях - молодші. Матчі проходитимуть на полі №13 та стартуватимуть о 10-й ранку. Проводитися турнір буде згідно з рекомендаціями UEFA для цих вікових груп і Правилам гри у футбол. Час матчу - 2 тайми по 25 хвилин із 5-хвилинною перервою.

Вболівальникам буде приємно знову побачити на полі таких відомих у минулому футболістів, як Володимир Лінке, Віктор Камарзаєв, Вадим Харченко, Валентин Крячко, Олександр Карабута, Руслан Колоколов, Роман Пець, Сергій Ралюченко, Сергій Кандауров, Іван Панчишин, Сергій Чуйченко та інших. Приходьте на матчі турніру та вболівайте за ветеранів. Розклад всіх матчів ви можете знайти на сайті mleague1925.com.

Футбольний клуб "Металіст 1925" завжди виступав і виступає за популяризацію та розвиток ветеранського футболу в Харкові. Бажаємо командам-учасницям вдалих змагань, а вболівальникам - приємних емоцій від матчів ветеранів! Нехай переможе сильніший!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1015