23.01.2020
Перші зимові збори. Харків-2020. Тиждень 1, день 4

Перші зимові збори. Харків-2020. Тиждень 1, день 4


Як ми і анонсували раніше, четвер та п'ятниця у нашої команди присвячені проходженню різноманітних тестувань. Місцем дислокації "жовто-синіх" цими двома днями є манеж ХТЗ із новим та сучасним гумовим покриттям. Сьогоднішні тести Андрій Демченко разом зі своїми помічниками розбив на три частини: під час першої наставники перевіряли швидкісні якості футболістів, другої - швидкісно-силові, третьої - швидкісну витривалість. Відбувалося це за допомогою надсучасних приладів - спеціальних електронних лазерних датчиків. Саме таким чином є можливість фіксувати найбільш точні результати та уникати серйозних похибок.

Загалом усі, хто ці тести проходив, досить вдало впорались із поставленими завданнями. Тепер тренерська рада проаналізує ці показники, а наприкінці підготовчого періоду проведе повторне тестування. Різниця у цифрах як раз і надасть необхідну інформацію стосовно зміни фізичного стану футболістів.

До речі, сьогодні до манежу тракторного заводу завітало і клубне керівництво на чолі з Сергієм Стороженком, Володимиром Лінке та В'ячеславом Хрусловим. Судячи з їхнього настрою наприкінці тренування, побаченим вони залишилися цілком задоволені.

Завтрашнє заняття буде присвячене багатоступінчастому фітнес-тесту, або, якщо казати більш науковою мовою, біп-тесту (beep test). Про нього ми розповімо у нашому п'ятничному репортажі.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 997