21.01.2020
Перші зимові збори. Харків-2020. Тиждень 1, день 2

Перші зимові збори. Харків-2020. Тиждень 1, день 2


Другий тренувальний день на першому зборі у нашої команди був досить насиченим. Зранку футболісти разом із клубними лікарями відвідали міський диспансер, де провели поглиблений медичний огляд. Після оприлюднення його результатів головний медик команди Ашот Худаєв надасть тренерському штабу всю необхідну інформацію щодо здоров'я підопічних.

О 15:00 команда вийшла на поле дитячої академії, де провела 30-хвилинне заняття. Сьогодні футболісти працювали над удосконаленням технічної майстерності та розвитком координації. Потім команда перемістилася до зали для фітнесу, де ще майже 50 хвилин займалася аеробікою. Професійний тренер Оксана Лукавенко зробила все, аби навантаження на певні групи м'язів було максимально збалансованим та корисним. Перші 30 хвилин у команди було легке кардіотренування (пульс - 130-140 ударів за хвилину), потім навантаження тренер спрямувала на м'язи спини, пресу, ну і завершилося заняття стретчингом. Втомлені, але задоволені, наші футболісти покидали залу з посмішками на обличчях.

Завтра "М1925" проведе тренування на свіжому повітрі, а у четвер та п'ятницю Андрій Демченко запланував тести, які повинні надати йому та його помічникам багато корисної інформації про стан гравців.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1087