20.01.2020
Перші зимові збори. Харків-2020. Тиждень 1, день 1

Перші зимові збори. Харків-2020. Тиждень 1, день 1


Закінчилися всі новорічно-різдвяні свята, а, значить, настав час повертатися до трудових буднів. Саме після Хрещення Господнього головна команда "Металіста 1925" остаточно вийшла з відпустки та розпочала підготовку до весняної частини Першої ліги. Хлопці почали з'їжджатися до Харкова ще наприкінці минулого тижня, аби у понеділок побачити своїх партнерів та разом розпочати кропітку працю. Від сьогодні підопічні Андрія Демченка працюватимуть у Харкові. Перший тиждень буде більш втягуючим та організаційним. Завтра футболісти разом із лікарями Ашотом Худаєвим та Олександром Окунем пройдуть поглиблений медичний огляд, тренерський штаб, у свою чергу, проаналізує фізичний стан своїх підопічних та намагатиметься якомога скоріше кожного довести до оптимальної форми.

Перед стартовим заняттям 2020-го року команда провела організаційне зібрання, на якому були присутні Голова Наглядової ради ТОВ "ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко, співзасновники клубу Андрій Парнюк та Еміль Тер-Степанян, а також керівництво в особі Генерального та Спортивного директорів Володимира Лінке та В'ячеслава Хруслова, відповідно.

На початку зібрання Сергій Стороженко окреслив контури зимового міжсезоння та побажав команді провести його плідно, аби наприкінці березня бути у повній бойовій готовності. Підтримав його і Генеральний директор клубу. Так, Володимир Лінке завірив, що керівництво клубу робитиме все від нього залежне, аби команда мала всі необхідні та якісні умови для підготовки.

Андрій Демченко, у свою чергу, окреслив плани на зимові збори, розповів, чим команда займатиметься, попросив своїх підшефних із розумінням поставитися до високих навантажень та, головне, з повною серйозністю підійти до двох місяців важкої, але, в той же час, надважливої роботи.

Що до самого тренування, то воно пройшло на головному полі клубної ДЮФСШ та тривало трохи більше години. За цей час хлопці добре розім'ялися та виконали різноманітні ігрові вправи. На щастя, поки роботі більш-менш сприяють і погодні умови, адже стовпчик термометра наразі лише трохи опустився від позначки у 0°С. Із приємного також відзначимо гарний настрій футболістів та їхню зарядженість на роботу. Окремо від загальної групи сьогодні працював Олександр Осман, який відновлюється після важкої травми.

Тренуватися команда буде у шестиденних мікро-циклах, які вінчатимуть суботні контрольні поєдинки. Перший з таких відбудеться вже 1-го лютого, а суперником "жовто-синіх" стане переможець Кубку та Суперкубку Харківщини - 19-річні футболісти ФК "Авангард". А вже 8-го числа "М1925" проведе спаринг проти одного з лідерів групи "Б" Другої ліги - "Альянсу" із селища Липова Долина Сумської області. Деталі цих матчів ми будемо повідомляти додатково.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1499