17.01.2020
Навчально-тренувальні збори. Зима-2020

Навчально-тренувальні збори. Зима-2020


У понеділок, 20-го січня, головна команда ФК "Металіст 1925" виходить із новорічно-різдвяної відпустки та розпочинає перший збір у 2020-му році. Протягом першого тижня футболісти пройдуть поглиблене медичне обстеження, а також займатимуться аеробікою та проведуть бігові тести. Звичайно, наразі головним завданням тренерського штабу є дізнатися про фізичний стан кожного підопічного, адже і святкова перерва тривала майже місяць, та і грудневий міні-збір пройшли не всі. Але в тому, що кожен футболіст команди - професіонал, Андрій Демченко не сумнівається, тому 20-го числа очікує всіх у доброму гуморі та гарному стані.

Прес-служба клубу зв'язалася з головним тренером, а також декількома футболістами, аби дізнатися про їхній настрій напередодні першого тренувального тижня.

Андрій Демченко (головний тренер): - Відпочивав я у рідному Запоріжжі у родинному колі, багато уваги приділяв дружині та сину. Також бачився з друзями, грали у футбол. Можу із впевненістю сказати, що до Харкова повертаюся з новими силами та величезним бажанням працювати!

Дмитро Поспєлов (захисник): - Я відпочивав у теплих краях, але при цьому не забував і про свій стан. Перед відпусткою наставники надали нам індивідуальний графік тренувань, за яким я і працював. На щастя, погодні умови дозволяли виконувати всі вправи на свіжому повітрі. Займався як і під час відпочинку, так і вже вдома на одеському стадіоні "Динамо".

Антон Савін (півзахисник): - Я - харків'янин, тому був і на першому зборі, і потім старанно виконував все, про що просив Андрій Анатолійович. Спортивних споруд у Харкові вистачає, тому з індивідуальною роботою проблем ніяких не було.

Сергій Давидов (нападник): - Для мене це вже кільканадцяті збори, тому, як і що робити, я чудово знаю. В жодному разі вимоги до себе не послаблював і, можу сказати, що 20-го числа буду у гарній фізичній формі. Ну, а свята провів тут, у Харкові, зі своєю родиною. Зараз настільки тепла зима, що із задоволенням відвідували і парк Горького, і різдвяний ярмарок на площі Свободи. Дуже хочеться вже розпочати тренувальний процес.

Тож, стартуємо у понеділок, рівно о 12-й. У цей час розпочнеться організаційний збір, а за півгодини хлопці вийдуть на головне поле ДЮФСШ ФК "Металіст 1925". Про подальші плани команди, товариські матчі та інше ми будемо повідомляти у наших звітах про тренувальні дні та в окремих новинах.

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1316