Новорічне привітання головного тренера ФК "М1925" Андрія Демченка, його дружини Ради та сина Данила
31.12.2019 Новорічне привітання головного тренера ФК
Андрій Демченко

Дорогі друзі, харків'яни, вболівальники "Металіста 1925"!

Сьогодні ми проводжаємо рік 2019-й. Рік, який всім нам подарував чимало хороших спогадів, перемог, позитивних емоцій, посмішок і щасливих моментів! Влітку мені довірили очолити команду. Я розумів, що "Металіст 1925" - це серйозний проект, і що вболівальники чекають від нас впевнених перемог та виходу до Прем'єр-Ліги.

Так, зимувати ми пішли, перебуваючи на сьомому місці в турнірній таблиці. Але ми, як ніколи, впевнені у своїх силах, тому що у футболках "Металіста 1925" в кожному матчі на поле виходять справжні чоловіки, які віддають всі сили заради досягнення позитивного результату.

Будь-який матч був для тренерського штабу дуже інформативним. З кожної гри ми намагалися брати все найпозитивніше, а також усувати недоліки та помилки.

Що хочемо вам побажати: перш за все, це міцного здоров'я, родинного щастя та любові, благополуччя та достатку. Нехай все погане залишиться у 2019-му, а новий, 2020-й, принесе купу позитиву та приємних подій!

Рада Демченко

За ці півроку "Металіст 1925" став показувати той футбол, який подобався нам, уболівальникам. Ми ж намагалися підтримувати команду, незважаючи ні на що. У рік новий ми хочемо увійти ще більш згуртованим колективом. Колективом однодумців, які працюють заради спільної справи! Ми віримо вам, чоловікам "Металіста 1925". Хочемо, аби з кожною грою ви були ще більш потужними та займали лідируючі позиції в таблиці.

Бажаю всім здоров'я, миру, океан кохання та море гарного настрою. Всі ми віримо в дива, а вони нас оточують. Давайте просто придивимося та зрозуміємо, що сталося диво. Вдалого початку та успішного продовження Нового року!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1212