Лауреати півріччя за версією вболівальників
30.12.2019
Лауреати півріччя за версією вболівальників
Останньої неділі 2019-го року на офіційному сайті ФК "М1925" завершилось чергове голосування і тепер відомі всі сім лауреатів літньо-осінньої частини цього сезону у складі нашої команди. Клубна прес-служба спільно з комісією по комунікації з уболівальниками запропонувала вам, шановні вболівальники, обрати найкрасивіший гол, найбільший прогрес, стабільність, "джокера", новачка, гравця та найцікавішу гру. Кожне голосування, яке тривало більше двох діб, викликало досить великий інтерес серед 12-го гравця "жовто-синіх".

Сьогодні ми підводимо підсумки голосувань, а вже наступного року лауреати отримають пам'ятні призи від "Клубу вболівальників". Тож, найкрасивішим голом уболівальники назвали точний удар Антона Савіна у ворота "Балкан" (17 тур, 8 листопада), найбільшого прогресу, на їхню думку, за ці півроку досяг Максим Цвіренко, приз за стабільну гру було віддано одразу двом - Дмитру Поспєлову та Ярославу Ямполю, "джокером" став бразилець Лукас, найкращим новачком - Віталій Кольцов, у номінації "Найкращий гравець" також переміг Ярослав Ямполь, ну, а найцікавішою грою під орудою Андрія Демченка стало домашнє протистояння 10-го туру проти луцької "Волині" (2:0).

Вітаємо лауреатів сезону та бажаємо добре провести зимові збори та наприкінці весни втілити у реальність мрію всіх харків'ян - потрапити до еліти українського футболу.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 568