"Металіст 1925" вітає жіночий футзальний клуб "Тесла"
15.12.2019

Сьогодні, 15-го грудня, виповнюється 4 роки з того дня, як на футбольній мапі України з'явилася нова бойова одиниця. Саме взимку 2015-го року було засновано жіночий футзальний клуб "Тесла". За досить короткий проміжок часу зусиллями свого президента Данила Єрьомки та головного тренера - легенди українського футзалу Василя Сухомлінова - команда стала одним із лідерів вітчизняного жіночого футзалу, а її гравці регулярно викликаються до лав національної збірної України.

Наразі ЖФК "Тесла" у своїй структурі має п'ять команд. Це "Тесла", "Тесла-2", "Тесла-3", "Тесла-4" та "Тесла-kids". Головна команда клубу є бронзовим та срібним призером Чемпіонату України, а також фіналістом та півфіналістом Кубку, друга - виступає у Першій лізі, інші три - у міських змаганнях. Членами головної команди країни є Юлія Тітова (капітан команди є капітаном і збірної), Вікторія Сагайдачна, Христина Єрьоменко, Яна Дичко та Юлія Дударчук. Троє перших за участь у фіналі чотирьох Чемпіонату Європи отримали звання майстрів спорту міжнародного класу. Яна Дичко, а також Олена Клімова, Ксенія Бурлаченко, Юлія Дехтяр, Христина Степаненко та Богдана Челомбітько є майстрами спорту України.

Колектив ФК "Металіст 1925" від щирого серця вітає дівчат, Президента клубу Данила Єрьомку, тренерський та адміністративний штаб із цим святом. Футзалісткам бажаємо здоров'я, спортивних перемог, жіночого щастя та родинного затишку, залишатися такими ж чарівними та усміхненими, керівництву - ніколи не зупинятися на досягнутому, обов'язково завоювати титул найкращої команди країни та заявити про себе на європейських майданчиках!

Зі святом і всього найкращого!

З повагою,
колектив ФК "Металіст 1925"Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 851