Голосування за найбільший прогрес "М1925" першої половини сезону
10.12.2019
Голосування за найбільший прогрес
Шановні вболівальники!

Друге голосування повинне визначити найбільший прогрес команди літа та осені у порівнянні з весною. Обов'язковою умовою є перебування гравця у складі "М1925" навесні та його відчутний прогрес у показниках на кінець календарного року (лідерські якості, кількість зіграних матчів, кількість забитих м'ячів тощо). До претендентів потрапило шестеро футболістів. Ярослав Ямполь з'явився у команді взимку цього року, навесні провівши сім матчів та не забивши жодного голу. А от влітку він став не тільки незамінною "десяткою", але й головним бомбардиром команди (в його активі сім точних ударів та два асисти). Максим Цвіренко та Ярослав Дехтяренко взагалі увірвалися до основного складу команди прямо зі старту сезону та наразі відіграли стільки хвилин, скільки в них не було за три попередні сезони. Максим літо та осінь провів більш рівно, граючи завжди, коли міг це робити фізично, Ярослава в десяти з 17-ти іграх тренер замінював. Їхній одноліток Кирило Єрмошенко у команди ще з 2016-го року, але дебютував лише зараз, провівши 11 матчів у всіх турнірах. Що стосується Дениса Сидоренка та Владислава Кравченка, то вони стали гравцями основи також цього літа. Перший - після уходу Данила Каневцева, другий - уходу Назара Мельничука та травми Олександра Османа. Звичайно, ці гравці завжди були претендентами на місце в основі, втім "суха" статистика говорить саме про це. Денис пропустив лише дві гри Чемпіонату (одну - через хворобу, другу - через ушкодження), практично такі ж показники і у Влада, щоправда його у 17-ти матчах вісім разів замінювали.

Голосування доступне за зареєстрованих користувачів сайту та триватиме до 19:25 12-го грудня.
У кого з гравців "М1925" найбільший прогрес у першій половині сезону?
Ярослав Ямполь. (18 матчів, 1 612 хвилин на полі, 7 забитих м'ячів, 2 гольові
передачі, 5 попереджень)
19.86%
Максим Цвіренко. (18 матчів, 1 521 хвилина на полі, 1 забитий м'яч,
5 попереджень, 1 вилучення)
56.16%
Денис Сидоренко. (17 матчів, 1 530 хвилин на полі, 16 пропущених м'ячів, два попередження)