30.11.2019

"Металіст 1925" U-9 - переможець турніру "Майбутні чемпіони"

З 29-го по 30-е листопада у Маріуполі проходив всеукраїнський турнір "Майбутні чемпіони" серед гравців 2011-2012-го р.н. Загалом участь у турнірі брали 16 команди, серед яких і два склади ДЮФСШ "Металіст 1925" 2011-го р.н під керівництвом Дмитра Шалбаяна та Олександра Лисака.

Перша команда харків'ян впевнено провела весь турнірний шлях, здобувши три перемоги на груповому етапі з різницею м'ячів 24-0. А вже сьогодні у півфіналі "М1925" був сильнішим за маріупольський "Олімпік" - 3:1. У фіналі, поступаючись по ходу гри донецькому "Шахтарю", у другому таймі протягом двох хвилин наші хлопці забили два м'ячі та довели гру до перемоги.

Другий склад також гідно провів змагання, поступившись у п'яти зіграних матчах лише одного разу, але дві нічиї на груповому етапі не дозволили змагатися за високі місця, у підсумку наші хлопці - дев'яті.

Організатори турніру відзначили гравців "М1925": Михайло Курапов став найкращим гравцем команди "Металіст 1925-2", Максим Величко - найкращим півзахисником турінру та Олег Грона - найкращим гравецем змагань і команди "Металіст 1925".