21.11.2019
З ювілеєм Вас, Сергію Михайловичу!

З ювілеєм Вас, Сергію Михайловичу!


Шановний Сергію Михайловичу!

Сьогодні вся футбольна спільнота України вітатиме Вас із Днем народження! Адже Ви є не тільки аксакалом українського футболу, але й засновником та натхненником багатьох успішних проектів. Ви є тією людиною, чий внесок у розвиток українського футболу переоцінити важко. І саме Ви почали відроджувати славне ім'я гри №1 у рідному Харкові, коли у вічність пішов ФК "Металіст".

Велика Родина ФК "Металіст 1925" від щирого серця вітає чудову людину, відповідального керівника та шанованого начальника Сергія Стороженка зі 70-річчям! Сергію Михайловичу, співзасновники, керівники клубу, тренери, футболісти та адміністрація головної та молодіжної команд, приєднується до чисельних привітань і колектив дитячо-юнацької клубної школи.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, бадьорості духу, сил, енергії та лише оптимістичного настрою! Нехай усе задумане найближчим часом обов'язково стане реальністю, а наша спільна мета - побачити "Металіст 1925" в еліті українського футболу - втілиться у життя вже навесні 2020-го!

Із Днем народження вітає Вас і багатотисячна армія харківських фанатів, членів "Клубу вболівальників" та звичайних містян. Разом ми стали учасниками великого та, водночас, важкого проекту, та тільки разом виконаємо задеклароване у 2016-му році завдання! Нехай Вас не полишає оптимізм, рідні та близькі радують, а над головою завжди буде мирне та ясне небо.

З ювілеєм Вас, Сергію Михайловичу!
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1127