Євген Пісоцький: "Якість та зміст гри повинні бути кращими"
08.11.2019
Євген Пісоцький:
Післяматчевий коментар тренера "Металіста 1925" Євгена Пісоцького.

- Всім доброго вечора. Вечір сьогодні, дійсно, добрий! Команда виграла та, виходячи з турнірного становища, здобула три дуже важливих очки. Вітаю з перемогою керівництво клубу, співробітників та, звичайно, всіх уболівальників. Стосовно самої гри, то її якість і зміст повинні бути набагато кращими. Ми не маємо права у простих ситуаціях втрачали м'ячі, після чого людина виходить віч-на-віч. Гру сьогоднішню ми проаналізуємо, зробимо правильні висновки та будемо рухатися далі. Вважаю, що ми на правильному шляху та рухаємося вперед із високо піднятою головою.

- Тренер "Балкан" сказав, що сьогоднішня гра була безбашеною...

- Я з ним повністю погоджуюся. Вона такою була, бо ми втрачали м'ячі, після чого суперник повинен був забивати. Добре, що суперник цими шансами не скористався.

- Як відбувалася комунікація між Андрієм Демченком та тренерським штабом?

- Вважаю, що вилучення нашого головного тренера в Петровому було несправедливим, але наразі це вже в минулому. Стосовно комунікації, то проблем ніяких не було, адже ми всі знаходилися у безпосередній близькості одне від одного.

- Чому так пізно робили заміни?

- Все робили по грі. У Кравченка було незначне ушкодження і він попросив його замінити. Ну, а Лукаса ми випустили, аби додати швидкості попереду. Якось так.

- Чи можете ви зараз сказати, що відтепер саме Дерек - головний нападник команди?

- Дерек та Давидов - основні гравці, які конкурують за місце в основному складі. Якщо ви читали інтерв'ю Дерека, то вже знаєте, що він розуміє, в який Чемпіонат приїхав, і що тут повинен бути добре готовий фізично. Тобто, психологічно він готовий добре. Молодець, що забив два м'ячі, це його робота. Ми вважаємо, що він її виконує добре.

- Як, за відсутності Едмара, знаходите спільну мову з ним?

- У нас є Паоло - його агент, який і допомагає нам із перекладом. Проблем немає.

- Коли ми зможемо побачити на полі нового захисника?

- Келіт їздив до Нігерії, адже йому тільки-но виповнилося 18. Повернувся він десь два тижні тому і зараз знаходиться не в тому фізичному стані, аби повноцінно конкурувати за місце у старті. Він молодий гравець і, якщо буде виконувати всі вказівки тренера, в нього точно все ще попереду.

- Попереду два важких матчі на виїзді…

- Так, ви праві. Будемо готуватися, розуміючи, що наші суперники - конкуренти у верхній частині таблиці. Однозначно, матчі будуть складними.

Прес-конференція після матчу "Металіст 1925" - "Балкани"


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 966