06.11.2019
ФК

ФК "Металіст 1925" вітає Олексія Кучера з призначенням на посаду Голови ХОДА


Про призначення Олексія Кучера на посаду очільника Харківської обласної державної адміністрації Президент України Володимир Зеленський повідомив сьогодні, 6-го листопада, під час робочої поїздки до Харкова.

"Я налаштований на серйозну роботу. Всі пріоритетні завдання, які будуть мною порушені, будуть озвучені трохи пізніше, коли буде проведено аудит. Аудит - це дуже важливо, ми будемо розуміти, що відбувалось, як відбувалось і що далі робити", - відзначив Олексій Кучер.


Олексію Кучеру, як нікому, знайоме, що таке спорт вищих досягнень. Свого часу, а саме до 2003-го року, він професійно займався легкою атлетикою, був членом збірної України, переможцем багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань.

Колектив ФК "Металіст 1925" вітає Олексія Кучера з призначенням Головою Харківської обласної державної адміністрації. Бажаємо Вам, Олексію Володимировичу, плідної праці на новій посаді, великих можливостей процвітання економіки регіону та втілення всього задуманого! Принагідно запрошуємо Вас на стадіон "Металіст" на матчі команди "Металіст 1925", якою Ви, впевнені, будете пишатися!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1645