27.10.2019
Вадим Жук:

Вадим Жук: "Помилки призвели до нервової кінцівки"


Після поєдинку проти "Кременя" експрес-коментар клубній прес-службі дав захисник Вадим Жук.

- Гра була непоганою, суперник також гідним. Грали добре, трохи поле заважало контролювати м'яч, могли, звісно, не ускладнювати собі життя, але помилялись у деяких моментах. Цим суперник і скористався. А це, в свою чергу, призвело до трохи нервової кінцівки матчу. "Кремень" - дуже гарна команда, знаю багатьох гравців та всі вони вміють грати у футбол. Матч видався цікавим.

- Матч міг відбутися на полі із штучним покриттям. Як вважаєш, наскільки було б важче грати на синтетиці?

- Краще зіграти у Полтаві, нехай, і не на найкращому газоні, але - на натуральному. Гра на штучному - це завжди проблеми з переходом на інше покриття, у кого є невеликі ушкодження, це одразу дається взнаки. Завжди краще грати на натуральному полі.

- На нас очікують три важких виїзних поєдинки проти сильних команд. Наскільки важко буде, проти того ж "Інгульця" за тиждень?

- З усіма командами важко, зараз така Перша ліга, що немає суперників яких можна обігравати "однією ногою". Чим важче суперник, тим буде цікавіше, головне - грати у свою гру і все буде добре. Глядачам завжди краще, коли зустрічаються дві сильні команди.

- Сьогодні дебютував новий гравець Дерек. Як оціниш його гру?

- Дуже добре. Технічний та швидкий футболіст, він нам дуже допоможе у майбутньому. Йому потрібно ще трохи часу на адаптацію, він та Лукас дуже сильні футболісти. Впевнений, що вони нашій команді будуть корисними.

Післяматчеві коментарі гравців "М1925" Вадима Жука та Дениса Дьякова


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 830