26.10.2019
Андрій Демченко:

Андрій Демченко: "Змусили всіх понервувати"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- На початку гра складалася для нас непогано, ми забили два м'ячі. Потім після своєї помилки на фланзі хлопці не розібралися та пропустили гол. З боку суперника був певний психологічний тиск, футболісти повірили у свої сили, ми самі віддали перевагу. Є претензії через певні помилки. Взагалі, у першому таймі контролювали гру, мали моменти, але їх не реалізували. У другому таймі забили гарний гол зі стандарту, але знову через помилку у обороні пропустили вдруге. Знову надали "Кременю" впевненість у власних силах і нас трошки притисли. Ми стали грати на контратаках і зуміли відзначитися вчетверте.

Сьогодні зіграли два бразильці. Дерек вийшов зі старту та зіграв у нападі, мені сподобалася його гра, виконав все, що від нього вимагали, забив м'яч, нагнітав, чіплявся за м'ячі. Вийшов Лукас, який гарно грає у атаці, та заробив пенальті.

- Несподівано у старті у нападі вийшов Дерек. Чому саме він?

- Це все виходить із того, що гравці демонструють у тренувальному процесі. Ми за цим пильно слідкуємо, хто краще виглядає саме у цей час, ми ооб'єктивно визначаємо, виходячі з тренувань, хто більше заслуговує. Перед грою визначаємо, хто сьогодні зможе нам допомогти, спортивний принцип ніхто не відміняв. Хто сильніше, той грає.

- Є варіант, що Михайло Шершень зіграє у воротах?

- Думаю, так (сміється). Він вже зіграв на всіх позиціях, залишилося спробувати у воротах. Сподіваюся, до цього ми не дійдемо.

- Як команда буде готуватися до гри з "Інгульцем"?

- Гравці трохи "наїлися", вирішили дати їм два дні на відпочинок. Треба побути з родинами, провідати рідних. Допускаю, що у восьмиденному циклі можна дати два дні відпочинку.

- Сьогодні на трибунах були родини тренерів та гравців. Чи було це додатковою мотивацією?

- Це вже наче традиція, на домашні ігри приїздять наші дружини та діти, це додаткова впевненість, що вони за твоєю спиною, ще і наші вболівальники. Це додає впевненості.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1461