Команди "Металіста 1925" на турнірі "Utmost Cup"
20.10.2019
Команди
З 16-го по 19-е жовтня у Вінниці відбувся міжнародний турнір "Utmost Cup" серед гравців 2009-го та 2010 р.н.

Загалом за перемогу змагалися 57 команд із п'яти країн, серед них і три команди ДЮФСШ "Металіст 1925". У віковій категорії U-11 підопічні Євгена Назарова та у категорії U-10 команди "Металіст 1925" та "Авангард" під керівництвом Олега Сивухи та Олега Ратія.

Турнір серед гравців 2009 р.н.

Гроповий етап наша команда провела досить впевнено, здлбувши три перемоги та одного разу поступившись. Посівши друге місце в групі "С" наша команда пробилась до чвертьфіналу, де у драматичному поєдинку поступились у серії пенальті полтавській "Ворсклі". Після чого "Металіст 1925" впевнено здолав "Зірку" та поступився "Металург", і посів підсумкове 6-е місце.

Організатори турніру визнали гравця "М1925" Артема Сокола кращим бомбардиром турніру, а Микиту Жданова кращим гравцем команди.

Чвертьфінал
"Металіст 1925" - "Ворскла" (Полтава) - 1:1 (по пенальті - 3:4)

Матчі за місця з 5-го по 8-е
"Металіст 1925" - "Зірка" (Кропивницький) - 5:1

Матч за 5-е місце
"Металіст 1925" - "Металург" (Запоріжжя) - 0:3

Турнір серед гравців 2010 р.н.

У цій віковій категорії турнір зібрав 32 команди участниці, а наш клуб був представлений двома командами - "Металіст 1925" та "Авангард".

Умовно перший склад на груповому етапі здобув дві перемоги та одного разу поступився, посівши друге місце у своїй групі наші юнаки пробились до 1/8 финалу, де у сірії пенальті здолали миколаївське "Торпедо", а у чвертьфіналі сумську "Барсу". Справжня драма сталась у півфіналі, ведучи у рахунку 2:0, наші хлопці не втримали перевагу та поступились запорізькому "Динамо" у серії пенальті. А вже сьогодні, у матчі за бронзові нагороди ми знов зустрілись із "Зімбру", основний час переможця невияв, а в серії пенальті влучніші були молдовани.

"Авангард" також гідно боровся із усіма суперниками і майже у кожній грі мав шанси на успіх, в деяких моментам нашим гравцям не щастило. Як підсумок, загальне 28-е місце.

Організатори турніри визнали Івана Маркова кращим гравцем команди "Металіст 1925", а Владислава Явтушенко одним із кращих голкіперів турніру.