19.10.2019
Андрій Демченко:

Андрій Демченко: "Сьогодні був справжній чоловічий бій"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- Вітаю всіх із перемогою: шанувальників футболу, харків'ян, керівників клубу. Гра була важкою. Сьогодні ми побачили протистояння команд, які знаходяться на горі турнірної таблиці, тому був досить серйозний накал. З перших хвилин було помітно, що обидві команди дуже серйозно налаштовані на гру. Ми знали, що легкої прогулянки для нас не буде. Сьогоднішня гра - це справжній чоловічий бій. Ми дуже ретельно до матчу підготувалися, знали, що "Оболонь" - організована команда, перш за все, що стосується дій в обороні. Моменти ж були в обох команд, але наприкінці суперник нас притиснув до воріт і створив багато проблем. Я вдячний хлопцям за те, що вони вистояли та за такої гри намагалися грати у футбол, а не бити м'яч куди завгодно.

А ще нам, так би мовити, пощастило, що сьогодні свій День народження святкував Дмитро Поспєлов, який до того ж, забив переможний гол! Ми все робимо правильно, підтвердженням чому є наша перемога.

- Колись ви працювали з Сергієм Ковальцем. Що для вас означає обіграти його команду?

- Я вам скажу більше: спочатку ми грали разом, потім я був у його штабі, а потім вчився на тренерську ліцензію, коли Сергій Іванович був лектором. Звичайно, приємно було сьогодні перемогти...

- Чому спершу вийшов Прядун, а не Лукас?

- Ми бачили, що Сергій Давидов вже втомився, а команда суперника випустила ще одного гравця у передню лінію. Ми розуміли, що м'ячем будемо володіти менше, а Прядун - молодий гравець, у якого є непогана швидкість. Лукаса ми випустили, коли побачили, що Романов вже не встигає. Лукас може добре зачепитися за м'яч, тому ми прийняли таке рішення. До того ж, він добре допоміг Владу Кравченко, якого сили також покидали.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1641