17.10.2019
Завітай до офісу

Завітай до офісу "Клубу вболівальників"


1-е жовтня стало знаковою датою для "Клубу вболівальників" ФК "Металіст 1925". Саме в цей день свою роботу розпочав офіс "КВ", який був створений зусиллями клубних комісій та керівництва ФК "Металіст 1925". Відтепер у 12-го гравця "жовто-синіх" буде ще більше можливостей у спілкуванні між собою та комунікації з клубом. Офісне приміщення розташоване у зручному для кожного місці - улюбленому стадіоні "Металіст".

В офісі "Клубу вболівальників" можна здійснити реєстрацію, сплатити членські внески (у тому числі - готівкою), отримати будь-яку інформацію про «КВ», поспілкуватися з його членами та, звичайно ж, обговорити матчі команди "Металіст 1925". Вже діючі учасники "Клубу вболівальників" матимуть змогу отримати картку члена "КВ", зареєструвати дитину для участі в програмі "Ескорт футболістів", записатися на поїздку на виїзний матч, здійснити попереднє замовлення абонементів, ексклюзивної атрибутики, стати власником SIM-карти з особливим тарифом "Клубу вболівальників" та навіть спробувати себе у якості гравця футбольної команди "FAN CLUB 1925".

Адреса офісу "Клубу вболівальників": вул. Плеханівська, 65 (північна трибуна ОСК "Металіст", сектор 14, перший поверх, офіс №13).

Час роботи: вівторок та четвер, з 16:00 до 20:00 (окрім днів, коли на території стадіону відбуватимуться масові заходи).

Телефон: +38 (073) 1925-326.

Електрона пошта: fan@metalist1925.com.

Першими гостями офісу "КВ" саме в день його відкриття стали футболісти "Металіста 1925" Іван Коваленко, Максим Цвіренко та Денис Дьяков. Вони завітали до офісу після тренування, повернувшись до Харкова з Високого. Зустрів їх "головнокомандувач" Андрій Куліков, який розповів хлопцям про основні мотиви появи цього місця та роботу офісу. Футболісти, в свою чергу, побажали Андрієві, аби цей проект став успішним та, дійсно, корисним для шанувальників гри мільйонів.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 686