Андрій Демченко: "Такі матчі також треба проходити"
12.10.2019
Андрій Демченко:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- Гра склалася для нас дуже важко. У нас було багато проблем при виході із захисту, але на це є об'єктивні причини, адже гру пропускали два ключевих гравця - Кольцов та Ямполь. Якщо у центральній ланці пропускають гру двоє футболістів, які керують грою, це важко. Перевели Романова з флангу у середину, поставили Шершня на незвичну позицію "шостого" номера. Нестача досвіду гри на цих позиціях далася взнаки. Сьогодні ми виглядали не властиво для нас, тому був такий малюнок гри. Господарі були більше на м'ячі та у них було більше моментів. Я радий, що мої хлопці вистояли, билися та по такій поганій грі у підсумку ми веземо звідси один заліковий бал.

- Після гри у вашій роздягальні було дуже гучно. Маєте претензії до своїх підопічних?

- Так, була звичайна чоловіча розмова. Поговорив з людьми, які не виконали наші вимоги. Був проміжок, де ми контролювали гру, але з простими помилками втратили контроль, а наприкінці віддали ініціативу "Чорноморцю". Була серйозна розмова.

- Ви не вважаєте, що ваші гравці могли недооцінити суперника?

- Ні, ми аналізували гру "Чорноморця". У вас дуже хороша команда, а за прізвищами всі ваші футболісти грали у вищому дивізіоні та пройшли серйозну школу. Ми не їхали сюди на прогулянку, ми знали, що потрапимо під серйозний тиск, грамотну команду. У деяких ситуаціях вам не щастить. "Чорноморець" незаслужено знаходиться на тому місці, де він зараз, по сьогоднішній грі - це дуже організована команда, проти якої дуже важко грати.

- Наступної суботи дуже важлива гра проти "Оболоні Бровар", вже тримаєте її у думках?

- Так, я радий поверненню Кольцова та Ямполя, які пропускали цю гру через дискваліфікацію, ми будемо у бойовому складі. Всі займуть свої позиції та вдома буде зовсім інша гра, ніж сьогодні.

- Як вважаєте, ви сьогодні здобули бал, чи втратили два?

- Я не буду лукавити - ми задоволені, що взяли очко. Навіщо обманювати, ми грали погано, але з виїзду привезли очко. Такі матчі також потрібно вміти грати, коли важко і суперник тебе переграє, але ти добігаєш та борешся. Так, є проблеми у малюнку та структурі гри. У мене є претензії, але я розумію, що деякі матчі потрібно витягати на жилах. Цю якість ми сьогодні продемонстрували.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1503